влевовправо
-17%Бездротовий пилосос Dreame Z40 TangleCut Flex+
- В наявності
- Код: 148742
29 999 ₴
24 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос Dreame Z40 TangleCut Flex+
Акумуляторний пилосос Dreame Z40 TangleCut Flex+ призначений для тих, хто цінує чистоту без зайвих зусиль. Висока потужність всмоктування 30000 Па та багатофункціональна щітка Tangle-Cut дозволяє прибирати найрізноманітніші забруднення з максимальною легкістю.Завдяки продуманим насадкам та тривалому часу автономної роботи він легко справляється як з килимами, так і з твердою підлогою, роблячи процес максимально комфортним.
Вишуканий та сучасний дизайн
Висока потужність всмоктування 30 кПа
Насадка для підлоги та килимів з LED-підсвічуванням
Режим міні-пилососа з різними насадками для більш делікатного очищення
До 90 хвилин безперервної роботи
Розумна система виявлення пилу з автоматичним регулюванням потужності
Очищення кожного куточка
Завдяки інтелектуальному інфрачервоному датчику щітка автоматично опускається, щоб закрити зазори з боку стіни, досягаючи зазорів до 0 мм, що покращує очищення країв і знижує витрати на подальше очищення.
Подвійні леза TangleCut проти змотування волосся на щітці
Удосконалена м'яка роликова щітка та багатофункціональна щітка замінюють традиційні гребінці проти сплутування волосся подвійними моторизованими скребками, які активно зрізають волосся під час прибирання пилососом, підтримуючи щітку в чистоті та усуваючи необхідність повторного ручного видалення волосся. Цей удосконалений механізм більш ретельно та ефективно справляється зі сплутаним волоссям.
Багатофункціональна щітка Tangle-Cut
Багатофункціональна щітка легко справляється з пилом, що глибоко в'ївся, і застряглим волоссям в килимових волокнах, демонструючи високу потужність всмоктування. Для більш тривалого прибирання можна використовувати щітку з підсвічуванням, що робить процес ще зручнішим та ефективнішим.
Розумне освітлення та ефективність у кожному русі
Акумуляторний пилосос Dreame отримав продуману систему підсвічування, яка допомагає виявляти пил навіть у затемнених зонах. Щітка для підлоги та килимів поєднує властивості м'якого ролика та універсальної насадки, забезпечуючи глибоку та делікатну очистку різних покриттів. Спеціальна конструкція мінімізує заплутування волосся, а регульований вхідний патрубок легко справляється навіть із великим сміттям.
Максимальна автономність для великих площ
Акумуляторний пилосос Dreame Z40 здатний працювати до 90 хвилин. Завдяки змінним акумуляторним блокам можна гнучко підлаштовуватися під різні сценарії прибирання, не перериваючи процес. Це особливо зручно для великих будинків чи квартир, де важлива не лише потужність, а й тривалість роботи.
Прибирання навіть у найважчих місцях
З основною гнучкою трубкою ви легко дістанетеся під дивани, ліжка та інші важкодоступні місця, забезпечуючи ретельне очищення кожного куточка. Трубка адаптується до простору, дозволяючи ефективно прибирати пил та сміття там, куди зазвичай не дістає звичайний пилосос. Таке рішення робить прибирання швидким, простим і максимально зручним.
Ефективна та якісна фільтрація повітря
П'ятишарова система фільтрації, що включає HEPA-фільтр класу H14, вловлює дрібний пил і частинки (включаючи пилок та шерсть свійських тварин) з ефективністю до 99,99%. Вона допомагає подавати до вашого будинку чистіше повітря.
Легко впорайтеся з великими та маленькими забрудненнями
Удосконалена циклонна технологія створює потужну відцентрову силу для ефективного відділення пилу та запобігання засміченню фільтра, забезпечуючи стабільну, не послаблюючу потужність всмоктування від початку до кінця.
Делікатне та ретельне прибирання
Вузька насадка легко проникає в кути, щілини та інші важкодоступні місця, ефективно видаляючи бруд і пил, що накопичився. М'яка щітка дбайливо доглядає ніжні поверхні, не пошкоджуючи їх. Завдяки такому поєднанню інструментів навіть делікатні меблі та техніка залишаються чистими та доглянутими без зайвих зусиль.
Компактне прибирання без зусиль
Моторизована міні-щітка з продуманою протиковзкою конструкцією легко справляється з волоссям і вовною, швидко прибираючи пил та сміття з меблів. М'яка щітка для пилу дбайливо очищає поверхні столів, вікон та дверей, не залишаючи слідів та гарантуючи ретельне прибирання. Така комбінація інструментів робить прибирання зручним, швидким і ефективним, навіть у важкодоступних місцях, куди звичайний пилосос не дотягується.
Очищення пилозбірника та фільтра
Для забезпечення оптимальної роботи пилососу пилозбірник, фільтр та ролик легко знімаються для миття. Це забезпечує продовження терміну експлуатації та кращої ефективності роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Blue Lights Dirty Detection |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Автоувеличение потужності на килимових покриттях | Так |
| Аксесуари | Центральна трубка згинна/Міні-турбощітка/Турбощітка універсальна/Турбощітка з м'яким роликом |
| Артикул | VRV62F |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага | 11,1 |
| Вага основного блока (окремо) | 1,5 |
| Вага з пакованням (brutto) | 11 |
| Вага пристрою разом з усіма аксесуарами (netto) | 7,3 |
| Тип індикації на дисплеї | Рівень заряду/Режими роботи/рівень забруднення/Сервісні повідомлення |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 90 |
| Висота | 68.2 см |
| Вихідна напруга (В) | 25,2 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 36 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Дисплей | Так |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Насадка для прибирання шерсті/Щетка для меблів/Вортунок килимів/Со знімним пилососом/С турбо |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 850 |
| Кількість насадок в комплекті | 5 |
| Комплектація | Бездротовий пилосос/Центральна трубка згинається/Міні-турбощітка/Турбощітка універсальна/Турбощ |
| Мoдель | Z40 TangleCut Flex+ |
| Модуль для вологого прибирання | Не сумісний |
| Потужність всмоктування (Вт) | 220 |
| Призначення | Для авто/Для килимів/Для килимліна/Для ламінату/Для лінолеуму/Для меблів/Для паркету/Для плитки/Для м |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Наявність турборежиму | З турборежиму |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Особливості | Технологія TangleCu |
| Споживана потужність (Вт) | 610 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 6f8ebde6-5124-4d2a-97fb-870ac4594b40 |
| Режими роботи | Авто/Эко/Турбо |
| Сила всмоктування | 30 000 |
| Система проти намотування волосся | Так |
| Система збору пилу | Мульти циклон |
| Система фільтрації | e91251df-9a6f-4f52-a349-92c969f897b4 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип дисплея | LED |
| Тип зарядки | Адаптер живлення |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип ролика основний електрощітки | М'яка роликова щітка/Універсальна щітка V-подібна |
| Тип труби всмоктування | Згинається |
| Тип центральної щітки | Моторизована/Стандартна |
| Турбощітка для м'яких меблів | Да |
| Прибирання килимів | Да |
| Розумний датчик забрудненості | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 84 |
| Функції пилососа | Розумний датчик забрудненості/LED-підсвітка щітки/Автоматичне регулювання потужності |
| Характеристики акумулятора | 7*2850 мА·год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 24.8 мм |
| Електрощітки | Так |
- Ціна: 24 999 ₴








