влевовправо
-17%Бездротовий миючий пилосос Dreame G12 Pro
- В наявності
- Код: 147282
19 199 ₴
15 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner G12 Pro
Сучасний та багатофункціональний бездротовий миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner G12 Pro створений спеціально для максимально ефективного та продуктивного прибирання всього Вашого приміщення. За допомогою високої потужності всмоктування 25000 Па та ефективної системи вологого прибирання робить Ваші не тільки чистими від пилу та бруду, але блискучими від вологого прибирання.
Сучасний та продуманий дизайн
Висока потужність 25000Па
Акумулятор великої ємності 6х2500 mAh
Система самоочищення гарячою водою
Надійна та міцна конструкція
Прибирання в будь-якому куточку будинку
G12 Pro повністю відкидається на 180 ° і проникає в щілини товщиною всього 9,85 см, що дозволяє легко видаляти пил під низькими шафами, диванами і ліжками з низькими ніжками. Вбудований двигун із системою відведення рідини забезпечує плавну роботу в горизонтальному положенні, надійно утримуючи брудну воду, запобігаючи зворотному потіку та захищаючи основний двигун.
Висока потужність всмоктування
G12 Pro виводить прибирання на новий рівень завдяки високошвидкісному двигуну нового покоління з потужністю всмоктування 25000 Па - забезпечує потужну силу всмоктування в ультратонкому корпусі. Від спагетті та кавових зерен до стійких кухонних забруднень, він з легкістю та ефективністю справляється з вологими та сухими забрудненнями.
Легкий та компактний
Інноваційна легка конструкція Dreame важить всього 4,7 кг, що дозволяє легко піднімати та переносити пилосос з поверху на поверх. Розташований знизу резервуар для води знижує центр тяжіння, завдяки чому прибирання стає легшим, стійкішим і комфортнішим.
Поворот до 80 °
Завдяки інтелектуальній осі обертання, G12 Pro плавно ковзає по вузьких кутах та важкодоступних місцях. Ручка і корпус повертаються на 80° ліворуч або праворуч, полегшуючи повороти, інтуїтивно зрозумілу навігацію та керування - навіть у захаращених приміщеннях або в умовах обмеженого простору.
Датчик забруднень
Миючий пилосос розпізнає забруднення та плями, розрізняє легкі та сильні забруднення. Автоматичне регулювання потужності всмоктування в залежності від рівня забруднення забезпечує індивідуальне прибирання та оптимальне використання енергії.
Зручний екран з усією необхідною інформацією
Світлодіодний екран на ручці відображає стан прибирання в режимі реального часу, з трьома індикаторними лампочками, які послідовно загоряються, показуючи легкий, середній і сильний рівень забруднення.
Інтелектуальне миття гарячої при температурі +90°
Удосконалений інфрачервоний датчик точно визначає рівень забруднення у воді від роликової щітки, розрізняючи легкі та сильні забруднення. На основі результатів визначення забруднення система активує до 260 мл води для 100% охоплення глибокої занурювальної очистки. Цей інтелектуальний процес контролю обсягу води запобігає як перезволоженню, так і недозволоженню, допомагаючи економити час та енергію.
Сушіння гарячим повітрям за температури +90°
Щітка обертається у двох напрямках на високій швидкості для видалення надлишків води, а потім сушиться гарячим повітрям за температури 90 градусів за Цільєм протягом 30 хвилин. Система забезпечує сушіння від початку до кінця – від основи та ролика до трубки для відпрацьованої води та фільтру – ефективно видаляючи залишкову вологу та зменшуючи запах та зростання бактерій.
Ретельне очищення
Двостороння щітка по всій довжині щільно прилягає до плінтусів і під дверцятами шаф, забезпечуючи бездоганну очистку без необхідності ручного видалення залишків, що залишилися в щілинах.
Тривалий час автономної роботи
Поєднання великого резервуару для чистої води та збільшеного часу роботи позбавляє вас необхідності доливати воду або заряджати пристрій під час прибирання, забезпечуючи безперебійну роботу протягом 35 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Ширина | 35.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне сушіння валиків | Да |
| Артикул | HHR32A-G |
| Вага з пакованням (brutto) | 9 |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 35 |
| Висота | 75.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 28.3 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Так |
| Додаткові можливості | Збирання рідин/Для алергіків/С турборежимом/Добірка вздовж стін |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 500 |
| Індикатори дисплея | Нагадування про технічне обслуговування/Остаток заряду/Режим прибирання/Індикатор забрудненості/повідомл |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Мoдель | G12 Pro |
| Мийка та сушіння щіток | Гарячим повітрям 90 градусів за Цельсієм |
| Мийка підлоги гарячою водою | Немає |
| Миття підлог із парою | Немає |
| Миття підлог із піною | Немає |
| Призначення | Для ламінату/Для лінолеуму/Для плитки/Для паркету |
| Наявність бортів біля щітки | Без бортів |
| Наявність сьемного пилососа | Без знімного пилососа |
| Новинка | Так |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води | 500 |
| Об'єм резервуара для чистої води | 1 000 |
| Особливості | Технологія TangleCu/Технологія Lie-Flat Reach/Технологія Dual-Scraper System/Технологія Streak-Reduc |
| Споживана потужність | 310 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | c2adb94e-8d14-478e-8b9e-07fce5f3ac02 |
| Регулювання потужності | Автоматично |
| Режими прибирання | Автоматичний/Сбір Рідиностей/Турбо/Тихий |
| Збирання рідин | Да |
| Сила всмоктування | 25 000 |
| Способ самоочистки | Мийка гарячою водою + Сушіння |
| Способ упаковки | a36d8e7a-b314-41da-851d-ae24817c5101 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип дисплея | LED |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | З контейнером для води |
| Тип труби всмоктування | Пряма |
| Тип прибирання | Збирання рідин/Волога/Мойка підлоги |
| Розумний датчик забрудненості | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 74 |
| Функції пилососа | Розумний датчик забрудненості |
| Характеристики акумулятора | 6*2500 mAh |
- Ціна: 15 999 ₴








