Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іригатор Deerma DEM-CY01
Іригатор для ротової порожнини Deerma робить суттєвий внесок у підтримку гігієни порожнини рота. Цей портативний пристрій призначений для щоденного використання, є надійним інструментом для видалення зубного каменю, залишків їжі та міжзубних відкладень. Струменеві води під тиском 140 PSI ефективно очищає проміжки між зубами, лінію ясен і навіть важкодоступні задні зуби, до яких не може дістатися звичайна зубна щітка.
Сучасний та компактний дизайн
Регульований тиск від 35 до 140 PSI
Водонепроникний корпус за стандартом IPX7
Резервуар для води об'ємом 200мл
5 різноманітних насадок для різних завдань
Акумулятор на 1500mAh та автономна робота до 15 хвилин
Потужне та індивідуальне очищення
4 інтелектуальних режими (щадний, звичайний, імпульсний, сильний) із вбудованою пам'яттю для збереження налаштувань. Регульований тиск від 35 до 140 PSI та високочастотні мікроімпульси, що видаляють до 99,9% зубного нальоту у важкодоступних місцях.
Повна водонепроникність
Надійна, герметична конструкція стандарту IPX7 для безпечного використання в душі або в дорозі. Міцні матеріали гарантують стабільну роботу день у день.
Великий резервуар 200 мл
Знімний резервуар об'ємом 200 мл для ретельного очищення без частого доливання. Портативний та легкий формат, ідеально підходить для подорожей, офісу чи ванної кімнати.
Стандартна та ортодонтична насадка
Стандартна та ортодонтична насадка дозволяє очищати Вашу порожнину рота день у день. Просто скористайтесь іригатором вранці та після їжі увечері, і Ваші зуби будуть чистими та здоровими.
Для чищення язика та спрямований струмінь
Дані 2 насадки призначені для більш ретельного та делікатного очищення як зубів та ясен, так і язика. Це дозволяє більш ефективно очистити ротову порожнину від дрібних забруднень.
Тривалий час автономної роботи та заряджання через порт USB-C
Акумулятор ємністю 1500 mAh забезпечує до 45 днів роботи всього за 6 годин заряджання. Універсальний порт USB-C для швидкого та безпечного заряджання будинку або в дорозі.
Продуманий дизайн, найвища якість
Міцний корпус з ABS-пластику та знімний резервуар для води об'ємом 240 мл легко чистяться та забезпечують тривалий термін служби. Вбудований 60-секундний таймер показує, коли оптимальний час чищення закінчився.
Що у коробці?
Крім самого Іригатора Deerma в комплекті йде досить велика різноманітність аксесуарів, які дозволяє з ще більшою ефективністю підтримувати Вашу порожнину рота чистою, а зуби здоровими.
Стандартна насадка та ортодонтична
Пародонтологічна насадка та для чищення язика
Насадка концентратор та транспортувальний чохол
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Кількість насадок | 5 |
| Технологія чищення | Пульсуючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Іригатор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.345 кг |
| Ширина | 5.8 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DEM-CY01 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Час автономної роботи | 45 днів |
| Час заряду акумулятора (год) | 6 |
| Висота | 16.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 8.8 см |
| Дисплей | Немає |
| Для кого | Для дорослих |
| Кількість режимів чищення | 4 |
| Кількість швидкостей | Стандартне чищення/Бережне/Ттальне чищення/Блибоке чищення |
| Мoдель | Flosser |
| Насадки | 5 насадок |
| Новинка | Немає |
| Об'єм контейнера для води | 200 |
| Особливості | Захист від вологи та пилу/Регулювання напору струменя/С USB/Ергономічний дизайн |
| Розміри | 23f2b04d-457c-48e0-b605-7a911113fb5f |
| Режими подачі води | Пульсія |
| Синхронізація зі смартфоном | Немає |
| Способ упаковки | 673f6e2c-64c2-45b7-bc76-28cd5d50757a |
| Таймер | Так |
- Ціна: 1 399 ₴







