влевовправо
-17%Портативний відпарювач для одягу Deerma DEM-GT01
- В наявності
- Код: 146776
1 679 ₴
1 399 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний відпарювач для одягу Deerma
Зручний та компактний портативний відпарювач для одягу Deerma створений спеціально для швидкого та якісного прасування та відпарювання одягу. За допомогою високої потужності роботи 1200Вт і високотемпературної стерилізації при температурі 100 градусів Цельсія дозволяє доглядати за своїм одягом з максимальною турботою.
Сучасний та продуманий дизайн
Висока потужність роботи 1200Вт
Парова стерилізація 100 градусів за Цельсієм
Швидке нагрівання за 15 секунд
Ергономічний паровий вихід під кутом 45°
Зручно та просто
Портативний відпарювач для одягу Deerma має зручну та комфортну ручку, яка може прокручуватися на 360 градусів, що дозволяє з великим комфортом обробляти Ваш одяг.
Беріть із собою куди завгодно
Відпарювач Deerma має вагу всього 510 грам, це дає брати пристрій із собою в дорогу і він не займатиме багато місця у Вашій валізі.
Обробка пором 45г/хв
Завдяки технології миттєвого посилення, відпарювач Deerma випускає потужний потік пари, який пом'якшує жорсткі волокна та легко розгладжує нерівні складки. Додаткове нагрівання підошви повністю випаровує воду, забезпечуючи щільну, але суху пару — одяг стає ідеально сухим і готовим до носіння.
Один перемикач - 3,5-кратна потужність пари
Перемістіть повзунок вліво, щоб перейти зі звичайного режиму на режим інтенсивної подачі пари. Подача пари під високим тиском - складки миттєво розгладжуються.
Справляється з тканиною будь-якої товщини.
Пара проникає на глибину до 100 см, легко справляючись із щільними тканинами. У поєднанні з високотемпературною підошвою 180°C, отпариватель Deerma легко обробляє такі речі як пальто і штани, відновлюючи їх початкову форму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відпарювача | Ручной |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Ширина | 11.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DEM-GT01 |
| Вага (кг) | 0,76 |
| Час нагрівання води | 15 |
| Висота | 24.4 см |
| Висота (мм) | b1d3fc7e-850c-4636-986b-d8e67554d9b2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Генерація пари | Праска |
| Глибина | 15.1 см |
| Матеріал підошви праски | неіржавка сталь |
| Мoдель | Portable Garment Steamer |
| Потужність відпарювача, Вт | 1200 |
| Призначення | Для ательє/Для прасування/Для дитячих речей/Для плаття/Для постільної білизни/Для сорочок і штанів/Для ткан |
| Новинка | Немає |
| Оснащення | Індикатор нагрівання/Регулятор подавання пари/Стаканчик для води |
| Особливості | Захист від перегрівання/Індикатор нагрівання/Ергономічна ручка |
| Поворот шнура на 360 градусів | Немає |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Режим відпарювання | Паровий удар/Постійна пара |
| Режими | Паровий удар/Постійна пара |
| Швидкість подачі пари (г/хв) | 45 |
| Способ упаковки | 5423af7d-6bb7-45ae-9a58-fd17b7061ea9 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Відпарювач/Доріжний |
| Функція автовідключення | Немає |
| Функція самоочищення | Немає |
- Ціна: 1 399 ₴








