влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електростанок Dreame SwiftBlade
Електростанок Dreame SwiftBlade призначений для гоління волосся без порізів і подразнень, завдяки двигуну зі швидкістю обертання 7000 об/хв і 3-зонної конструкції лез дозволяє зробити Вашу шкіру гладкою практично на будь-якій ділянці тіла.
Сучасний та продуманий дизайн
Двигун зі швидкістю 7000 об/хв.
3-зонна конструкція лез
Швидка зарядка та тривалий час автономної роботи
Захист від вологи за стандартом IPX7
Надійна та міцна конструкція
Універсальний набір для догляду за собою
Електростанок Dreame SwiftBlade розроблений для догляду за волоссям, обличчям, тілом та інтимною зоною. Легко підстригайте, обрізайте та голіть волосся будь-якої довжини. Плавно ковзає для ефективного та дбайливого гоління, безпечного та комфортного навіть на чутливих ділянках.
Інноваційна конструкція леза SwiftBlade
Головка SwiftBlade, що обертається на 50 градусів, адаптується до руху, забезпечуючи ідеальний контакт з кожним контуром вашого обличчя завдяки 3-зонній конструкції леза і вдосконаленій японській сталі. Це не просто гоління; це плавне ковзання, що захоплює кожну волосинку, що забезпечує відчуття абсолютної гладкості, без подразнення і гарантовано не залишає щетини.
Повний набір для догляду за волоссям
У комплекті 4 насадки-гребеня (з точним регулюванням 1-5 мм) для досягнення різної довжини гоління. Витончена металева ручка забезпечує комфорт, довговічність та простоту у догляді.
Зручно та просто
Гнучка конструкція леза забезпечує постійний контакт зі шкірою та легке керування. Гоління у напрямку росту волосся або проти нього дозволяє легко видаляти волосся на обличчі і тілі будь-якої довжини. Навіть у важкодоступних місцях підрівнювання та гоління стають легкими, вимагаючи менше проходів для більшого комфорту.
Високошвидкісний двигун
Технологія гоління оснащена високошвидкісним щітковим двигуном зі швидкістю 7000 оборотів в хвилину, що забезпечує на 17% більшу потужність і ефективно справляється навіть з більш довгими волосками.
Водонепроникна конструкція IPX7
З функцією Wet & Dry ви можете вибрати комфортне сухе гоління або освіжаюче вологе гоління. Ви можете голитися гелем чи піною навіть під душем.
Легке гоління у будь-якому місці
Електростанок Dreame SwiftBlade максимально спрощує догляд за собою. Це ідеальний супутник у подорожах. За допомогою порту для заряджання Type-C та акумулятора з повною зарядкою за 90 хвилин забезпечує повну зручність під час гоління.
Що у коробці?
Разом з електростанком Dreame SwiftBlade в комплекті є все необхідне для максимально зручного та якісного голитися будь-яких ділянок тіла.
4 змінні насадки різної довжини (1-5мм)
Зарядна док станція
Кабель заряджання Type-C х2
Чохол транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AG01A |
| Вага (г) | 0,66 |
| Час заряду акумулятора (год) | 2 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 90 |
| Висота | 10 см |
| Висота (мм) | fb5c42f9-07f3-458d-a6cf-b364a264a2ca |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 24 см |
| Додаткові можливості | Підставка для заряджання/Водонепроникний корпус |
| Захист від перенапруги | Немає |
| Матеріал лез | Сталь |
| Мoдель | SwiftBlade |
| Призначення | Для чоловіків |
| Насадки | Для бороди/Для гоління |
| Новинка | Немає |
| Система автоматичного очищення | Немає |
| Швидкість мотора | 7 000 |
| Способ упаковки | b3b91f84-5e03-44b4-a5aa-61833d47e872 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип управління | Кнопкове |
| Тример | Знімний |
- Ціна: 3 999 ₴







