влевовправо
-17%Бездротовий мийник підлоги Deerma VX100 ULTRA S
- В наявності
- Код: 148687
11 999 ₴
9 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний мийник підлоги Deerma VX100 ULTRA S
Акумуляторний миючий пилосос Deerma VX100 ULTRA S – це поєднання сучасних технологій, продуманого дизайну та потужної роботи. Завдяки силі всмоктування 22000 Па пристрій легко справляється навіть зі стійкими забрудненнями, забезпечуючи ідеальну чистоту підлоги. Ємний акумулятор гарантує тривалий час автономної роботи, а гнучка конструкція дозволяє легко діставати пил та сміття навіть у важкодоступних місцях. Система самоочищення робить догляд за миттям простим і зручним, що значно заощаджує ваш час після прибирання.
Сучасний та ергономічний дизайн
Потужність всмоктування - 22000 Па
Акумулятор підвищеної ємності 6х4000 mAh
Ефективна система самоочищення
Легка та маневрена конструкція для комфортного прибирання
Розумна станція з ручним керуванням
Плавне натискання з мінімальними зусиллями запускає самоочищення гарячою водою та сушінням, що дозволяє швидко та легко здійснити очищення щітки без найменшого Вашого втручання.
Повне очищення щітки, всмоктуючого патрубка та внутрішніх стінок
Висока температура 100 градусів за Цельсієм видаляє плями та бактерії з внутрішніх країв щітки, забезпечуючи гігієнічність пристрою всередині та зовні. Це дозволяє швидко та ефективно підготувати щітку до наступного прибирання максимально якісно.
Захист, продуманий до найдрібніших деталей
Deerma VX100 ULTRA S має продуману до дрібниць конструкцію, що гарантує довговічність та надійну роботу навіть у складних умовах. Завдяки ступеню захисту IPX6 передня частина щітки стійка до потрапляння води, тому пристрій без проблем справляється з прибиранням навіть на вологих поверхнях. Такий рівень герметичності не тільки продовжує термін служби пилососа, але й забезпечує повну безпеку користувача під час роботи.
Технологія чистоти без заплутувань
Миючий пилосос Deerma VX100 ULTRA S оснащений сучасною системою проти намотування волосся, що гарантує безперебійну роботу навіть під час інтенсивного прибирання. Спеціальна конструкція з 75 гострих зубців ефективно зрізає та вивільняє волосся, не дозволяючи їм намотуватися на щітку. Завдяки цьому пристрій зберігає високу потужність всмоктування, а процес очищення стає швидшим і приємнішим. Така технологія не тільки підвищує ефективність прибирання, але й продовжує термін служби пилососу.
Надпотужне всмоктування для бездоганної чистоти
Миючий пилосос Deerma VX100 ULTRA S оснащений сучасним двигуном потужністю 300 Вт, що створює силу всмоктування до 22000 Па. Завдяки такій продуктивності пристрій ефективно справляється навіть із дрібними частинками пилу, крихтами або волоссям, а також чудово очищає як сухі, так і вологі забруднення. Потужний турбонаддув гарантує стабільну роботу без втрати сили, забезпечуючи глибоке прибирання підлоги навіть у важкодоступних місцях.
Сучасний та стильний дизайн
Бездротовий миючий пилосос Deerma VX100 ULTRA S поєднує елегантний зовнішній вигляд із функціональністю. Його компактна та ергономічна форма дозволяє зручно маневрувати під меблями та у важкодоступних куточках. Продуманий дизайн передбачає інтуїтивне керування, а високоякісні матеріали забезпечують довговічність пристрою. Миючий пилосос виглядає сучасно та стильно, легко вписуючись у будь-який інтер'єр.
Ідеальна чистота завдяки сушінню гарячим повітрям
Після завершення миття щітка Deerma VX100 ULTRA S автоматично переходить у режим сушіння гарячим повітрям, нагріваючи його до 100°C. Такий процес не тільки швидко висушує щітку, але й забезпечує повну стерилізацію, усуваючи бактерії, вологу та неприємні запахи. Завдяки цьому прилад завжди залишається гігієнічно чистим і готовим до наступного прибирання, без ризику появи цвілі або скупчення мікробів.
Вражаюча автономність для тривалого прибирання
Акумуляторний миючий пилосос Deerma VX100 ULTRA S призначений для безперервної роботи без обмежень. Завдяки потужному акумулятору ємністю 6х4000 mAh пристрій здатний ефективно прибирати до 50 хвилин на одному заряді, охоплюючи навіть великі приміщення без необхідності зупинок. Така автономність дозволяє комфортно очищати весь будинок за один цикл роботи, не переймаючись частою підзарядкою. Просто візьміть миючий пилосос та насолоджуйтесь зручністю повного прибирання без проводів та перерв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Ширина | 46 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне сушіння валиків | Да |
| Артикул | DEM-VX100ULTRAS |
| Вага з пакованням (brutto) | 8,6 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 4,6 |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 50 |
| Висота | 84 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 28.9 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Так |
| Додаткові можливості | Захист від перегрівання/Сбір рідин/Захист бортів у щітки з одного боку/Для алергіків/З нахилом |
| Ємність акумулятора (А·год) | 4 000 |
| Індикатори дисплея | Залишок заряду/Нагадування про технічне обслуговування/Режим прибирання |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Мoдель | VX100 ULTRA S |
| Мийка та сушіння щіток | Гарячим повітрям 100 градусів за Цельсієм |
| Мийка підлоги гарячою водою | Немає |
| Призначення | Для ламінату/Для лінолеуму/Для плитки/Для паркету |
| Наявність бортів біля щітки | З одного боку |
| Наявність сьемного пилососа | Без знімного пилососа |
| Новинка | Немає |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води | 550 |
| Об'єм резервуара для чистої води | 650 |
| Особливості | 4bdddc3b-2484-44e0-919b-584cf81dff76 |
| Площа прибирання на одному заряді | 380 |
| Споживана потужність | 300 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 8be9fed1-ee22-4d8e-be23-05e9366f1b4f |
| Регулювання потужності | Так |
| Режими прибирання | Еко/Стандартний/Турбо |
| Збирання рідин | Да |
| Сила всмоктування | 22 000 |
| Способ самоочистки | Мийка щіток і сушіння гарячим повітрям 100 °C |
| Способ упаковки | eaf15e39-c785-4196-b79d-683eb962776d |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мийний |
| Тип дисплея | LED |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип прибирання | Збирання рідин/Волога/Мойка підлоги |
| Розумний датчик забрудненості | Немає |
| Рівень шуму (дБ) | 78 |
| Характеристики акумулятора | 6*4,000 mAh |
- Ціна: 9 999 ₴








