влевовправо
-17%Миючий пилосос для килимів та тканин Deerma DEM-BY200S
- В наявності
- Код: 148685
5 999 ₴
4 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миючий пилосос з функцією чищення меблів Deerma Suction Vacuum Cleaner
Сучасний та багатофункціональний миючий пилосос з функцією чищення меблів Deerma Suction Vacuum Cleaner створений спеціально для максимально ефективного та якісного прибирання практично будь-якої поверхні. За допомогою високої потужності всмоктування 13кПа та функції дбайливої стерилізації поверхні забезпечує не тільки чистоту, але й антиалергенний ефект після кожного прибирання.
Обробка меблів гарячою водою 50 градусів за Цельсієм
Стерилізація та видалення шкідливих мікроелементів
Очищення дитячих іграшок, диванів та різноманітних меблів
Різні насадки для будь-якої поверхні
Висока потужність всмоктування 13 кПа
Зручна та продумана конструкція для зручного транспортування
Очищення гарячою водою при температурі 50°С за Цельсієм
Система нагріву PTC у миючому пилососі Deerma точно контролює температуру для видалення стійких плям, зберігаючи міцність та свіжість тканин.
Глибоке та ретельне очищення
Для плям, що глибоко в'їлися, інноваційна інтегрована система очищення поєднує в собі функції розпилення, щітки, миття і всмоктування, щоб вирішувати завдання очищення з різних сторін — більше можливостей для боротьби з плямами на тканині.
Висока потужність роботи
Високопотужний вбудований мотор з 13 кПа турбонаддувом глибоко проникає в оббивку, залишаючи поверхні чистими і сухими при цьому зберігаючи цілісність структури тканини.
1 пристрій для різних завдань
Миючий пилосос з функцією чищення меблів Deerma Suction Vacuum Cleaner оснащений 3 професійними насадками-щітками для зручного очищення різної поверхні. Дивани, вікна, оббивка, м'які іграшки та інші тканини легко чистяться – один прилад впорається з усіма вашими потребами у прибиранні будинку.
Стандартна щітка
Компактна та маневрена стандартна щітка дозволяє розпорошувати воду, використовуючи щетину високої щільності для видалення бруду з волокон тканини, повертаючи тканинам первозданну чистоту.
Широка щітка для обробки м'яких меблів
Широка щітка подвоює ефективність прибирання будинку – великі тканинні поверхні очищаються швидко та без зусиль.
Щітка для очищення скла без розлучень і плям від води забезпечує швидке та якісне очищення вікон, дзеркал та інших подібних покриттів – скло та стільниці чистяться як нові.
Великий резервуар для чистої та брудної води
Удосконалений резервуар для чистої води об'ємом 1.7л + резервуар для брудної води об'ємом 1.4л, в 3 рази більший об'єм, порівняно зі стандартними резервуарами на 500 мл, забезпечує очищення всього Вашого будинку за один сеанс прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Ширина | 53.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Артикул | DEM-BY200S |
| Вага з пакованням (brutto) | 7,6 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 6 |
| Висота | 34.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 34.5 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Довжина мережевого шнура (м) | 5 |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Захист від перегрівання/Добірка килимів/Для диванів і м'яких меблів |
| Додаткові насадки | Стандартна щітка для видалення плям/Ширка щітка/Щетка для вікон |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Мoдель | BY200S |
| Мийка підлоги гарячою водою | Немає |
| Потужність всмоктування (Вт) | 400 |
| Миття підлог із парою | Немає |
| Миття підлог із піною | Немає |
| Призначення | Для меблів/Для авто/Для килимів/Для м'яких меблів/Оконний пилосос |
| Наявність сьемного пилососа | Без знімного пилососа |
| Новинка | Немає |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води | 1 400 |
| Об'єм резервуара для чистої води | 1 700 |
| Особливості | 3038d862-e8ab-4ac0-96e2-b748294d71d1 |
| Споживана потужність | 1 200 |
| Радіус дії | 6 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 89d09234-b36f-45a5-b66b-9185b147f0cc |
| Режими прибирання | Автоматичний/Турбо |
| Збирання рідин | Да |
| Сила всмоктування | 13 000 |
| Способ самоочистки | Самоочищення шланга |
| Способ упаковки | 7dc79509-f649-4842-86cc-ad07cc2393ad |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Мийний |
| Тип дисплея | Немає |
| Тип харчування | Дротовий |
| Тип пилозбірника | З контейнером для води |
| Тип труби всмоктування | Згинається |
| Тип прибирання | Волога/Мойка вікон/Мойка підлоги/Сбір рідин/Суха/Для килимів і м'яких меблів |
| Прибирання килимів | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 62 |
- Ціна: 4 999 ₴







