влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос Deerma CM980W
Сучасний та компактний пилосос Deerma CM980W створений спеціально для якісного та ефективного прибирання. За допомогою 5-ти рівневої системи фільтрації та передбаченої ультрафіолетовою лампою дозволяє очистити Ваші матраци, дивани та килими від будь-якого бруду, пилу та мікробів.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність роботи 450Вт
Ультрафіолетова лампа для видалення бактерій
5 рівнів фільтрації
Продумана та надійна конструкція
Ручний пилосос для ефективного очищення
Пилосос Deerma це пристрій, який ефективно видаляє пил, кліщів та бруд з текстильних поверхонь, таких як матраци, дивани та килими. Завдяки продуманій системі очищення та високої потужності всмоктування (13 кПа) він забезпечує комплексне прибирання, забезпечуючи при цьому зручність використання та піклуючись про здоров'я вашої родини.
Ефективна 5-рівнева фільтрація
Пилосос оснащений удосконаленою п'ятиступінчастою циклонною системою фільтрації, яка ефективно усуває пил та кліщів, запобігаючи вторинному забруднення повітря. Фільтри затримують більші частинки, а бавовняний фільтр ефективно усуває неприємні запахи, покращуючи якість повітря в приміщенні, що очищається.
Багаторівневе очищення
Пристрій забезпечує чотири етапи ефективного очищення, завдяки яким ви зможете очистити навіть найскладніші поверхні. Потужність всмоктування до 13 кПа гарантує швидке та ефективне поглинання пилу та алергенів.
Безпечна та зручна технологія UV-C
Завдяки вбудованій ультрафіолетовій лампі пилосос Deerma забезпечує найвищий рівень гігієни, знищуючи бактерії та кліщів. Датчик безпеки автоматично вимикає лампу, коли пристрій не контактує з поверхнею, забезпечуючи захист від зайвого випромінювання та повну безпеку використання.
Подвійний контейнер для пилу
Подвійна система контейнерів ємністю 0,6 л робить пилосос ще ефективнішим. Один контейнер відповідає за відділення пилу та кліщів, що захищає фільтр від засмічення та забезпечує постійну потужність всмоктування. Другий контейнер фільтрує повітря, видаляючи дрібні частинки та запобігаючи вторинному забруднення.
Ергономічний дизайн та зручність використання
Компактний дизайн та ергономічна форма роблять використання Deerma DEM-CM980W комфортним та інтуїтивно зрозумілим. Пристрій легкий і маневрений, а кнопка на ручці дозволяє швидко увімкнути пилосос. Завдяки збалансованому центру ваги і роликам, що плавно обертаються, прибирання стає зручним і простим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Ширина | 26.9 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DEM-CM980W |
| Вага з пакованням (brutto) | 2,25 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 2,15 |
| Вага пристрою разом з усіма аксесуарами (netto) | 2,15 |
| Висота | 32.7 см |
| Висота (мм) | ad1d6bc1-ad6a-4d76-ab33-68df31700b6c |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 29.6 см |
| Рік випуску | 2025 |
| Дезінфекція поверхні | UF-Лампа |
| Довжина мережевого шнура (м) | 5 |
| Мoдель | CM980W |
| Наявність турборежиму | Без турборежиму |
| Новинка | Так |
| Номінальна напруга | 220 |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,6 |
| Особливості | 7bf4890b-cc63-4386-9bfd-c8b6ab2630f0 |
| Споживана потужність (Вт) | 450 |
| Режими прибирання | Вакуум/Вібрація (вибування)/Нагрівання/Ультрафіолет |
| Сила всмоктування | 13 000 |
| Система проти намотування волосся | Немає |
| Система збору пилу | Циклон |
| Система фільтрації | 5f89e318-0372-4b38-99bf-0e0b2215a84b |
| Способ упаковки | ab271ceb-10d5-4879-a0a8-fadbd463263e |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Термооброблення | Да |
| Тип харчування | Від мережі |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип пилососа | Дротовий |
| Тип центральної щітки | Прямоток |
| Рівень шуму (дБ) | 80 |
| Ширина щітки | 200 |
- Ціна: 2 699 ₴







