влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Dreame Grand High-Speed Hair Dryer
Висушити волосся від коріння до кінчиків за кілька хвилин? І при цьому зберегти природний блиск? З Dreame Grand High-Speed Hair Dryer це просто. Фен поєднує стиль, потужність і турботу про ваше волосся. Він не нашкодить ламким пасмам, тому що має режим щадного прохолодного сушіння. А дія негативних іонів допоможе розкрити потенціал локонів, повернувши їм жвавість. За швидкість роботи тут відповідає двигун, який робить 110 000 обертів щохвилини. А за безпеку – контролер температури та система захисту від перегріву.
Потужність двигуна 1600 Вт
Швидкий повітряний потік до 65 м/с
Прискорений розігрів керамічного нагрівального елемента
Вбудований генератор негативних іонів
Контроль температури та запобігання перегріву
Стайлінг із насадкою-концентратором
Потужність для миттєвого сушіння
Завдяки високошвидкісному двигуну, що створює потужний повітряний потік зі швидкістю 110000 об/мг, фен Dreame сушить волосся приблизно за 2 хвилини, знижуючи вплив тепла та зберігаючи натуральний вигляд волосся.
Інтелектуальний контроль температури
Використовуючи технологію TOF-датчика, режим AI точно регулює температуру на дистанції 5-30 см. Фен підтримує постійну температуру 55 градусів за Цельсієм, забезпечуючи комфортне та стабільне нагрівання, дбайливо захищаючи шкіру голови та здоров'я волосся.
Вбудований HD-екран для зручності користування
Dreame Grand High-Speed оснащений 1,8-дюймовим HD-екраном, що дозволяє легко перемикати режими та регулювати налаштування простим торканням.
Різноманітність режимів під будь-який тип волосся
Сім режимів користувача, розроблених для всіх типів волосся і користувачів, забезпечують персоналізований і легкий догляд за волоссям з урахуванням різних потреб.
Режим постійної підтримки температури
Режим чергування гарячого та холодного повітря
Режим для довгого волосся та режим для короткого волосся
Інтелектуальний режим AI та режим для дітей
Режим для домашніх тварин
Насадка концентратор
Насадка концентратор точно спрямовує потік повітря, ефективно зменшуючи пухнастість та неслухняне волосся, одночасно надаючи їм блиск, що дозволяє легко створювати гладкі прямі зачіски, об'ємні високі локони або природні С-подібні завитки.
Функція іонізації волосся
Плазмова технологія генерує величезну кількість негативних іонів високої щільності, які проникають у пасма волосся, зменшуючи статичну електрику та пухнастість, а також приборкуючи неслухняні пасма. Вони ефективно зміцнюють кутикулу волосся і утримують вологу, відновлюючи гладкість, блиск та здоров'я Вашого волосся.
Продумано до дрібниць
Утримуйте ручку та натисніть кнопку регулювання температури на три секунди, щоб активувати керування за допомогою ручки. Фен автоматично вмикається або вимикається залежно від положення ручки. Утримуйте, щоб подавати повітря, відпустіть, щоб зупинити, що робить кожен етап укладання природним, плавним та максимально ефективним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Ширина | 12 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AHG11C-WH |
| Безпека | Інтелектуальний NTC-датчик відстежує 100 разів на секунду, підтримуючи безпечну температуру для во |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 28.5 см |
| Мoдель | Grand High-Speed |
| Насадки | Концентратор |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 6c90762-cea0-4830-81c4-6089075b30 |
| Поверхня нагрівального елемента | Кераміка |
| Споживана потужність (Вт) | 1 600 |
| Розміри | 9a54f56e-a698-4266-9bc4-488f246debad |
| Режими і функції | Захист від перегрівання/Іонізація/Подання холодного повітря/Регульована швидкість повітряного потоку |
| Способ упаковки | a143a27e-65d3-4b76-9d1a-045b9ea9c280 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Побутової |
| Функції та особливості | З насадками/Іонізація/Захист від перегрівання/TOF-датчик |
- Ціна: 4 499 ₴








