влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Господарський пилосос Dreame DF10
Господарський пилосос Dreame DF10 це не просто пилосос, а Ваш найкращий помічник при найрізноманітнішому прибиранні. Dreame DF10 - пилосос, який легко справляється і з сухим сміттям, і з рідиною. Великий контейнер на 16 літрів – це можливість очистити не тільки ганок чи гараж, а й увесь садок чи майданчик біля будинку, не зупиняючись, щоб спустошити бак. Ще одна деталь, яка робить цей пилосос універсальним – режим видування. У саду його можна використовувати замість повітродувка для листя, а в гаражі - щоб продути пил із важкодоступних зон, а різні насадки дозволяють ще забиратися вдома або в автомобілі.
Двигун потужністю 1000 Вт для глибокого прибирання
Великий 16-літровий контейнер, щоб обійти всю територію без зупинок
Збір сухого та вологого сміття 2-в-1
Функція видування - допомагає швидко прибрати листя або сміття з важкодоступних місць
4-метровий кабель та шланг довжиною 1.8 метра – для великої території та дрібних завдань
Міцний корпус – довговічний, захищений від зносу
Система легкого очищення контейнера – ви безпосередньо не контактуєте з пилом
Потужне всмоктування 19 000 Па для будь-якого бруду
Господарський пилосос Dreame DF10 забезпечує потужне всмоктування 19000 Па для прибирання піску, вологого забруднення, опалого листя і навіть води, гарантуючи універсальне прибирання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Великий та міцний резервуар для більш тривалого та безперервного прибирання
Dreame DF10 оснащений міцним, ударостійким пластиковим контейнером об'ємом 16 л, що забезпечує ефективне прибирання навіть за інтенсивного використання. Його велика місткість зводить до мінімуму частоту випорожнення, що робить як невеликі, так і великі завдання прибирання простіше і ефективніше, а продумана конструкція виключає постійні витрати на витратні матеріали, пропонуючи екологічне та економічне рішення.
Легка та портативна конструкція
Завдяки своїй легкій конструкції вагою 4.26 кг та ергономічній ручці, DF10 створений для зручного транспортування. Незалежно від того, чи переміщаєтеся ви між кімнатами, берете його на вулицю або переносите вгору та вниз сходами, він легко та комфортно переміщається.
Швидке та надійне блокування для більш безпечного та легкого прибирання
Контейнер відрізняється швидким, легким та надійним відкриванням та закриванням. Інтуїтивно зрозумілий механізм дозволяє легко блокувати або розблокувати контейнер, а міцна конструкція забезпечує безпечне поводження під час транспортування та використання, роблячи завдання зі прибирання простіше та зручніше.
Безпроблемне прибирання будь-якого рівня
Завдяки кабелю довжиною 4 м і шлангу, що всмоктує, довжиною 1,8 м пилосос легко дістає до місць, де немає розеток поблизу, дозволяючи прибирати великі і важкодоступні місця з максимальною легкістю.
Сухе прибирання пилососом за допомогою насадки щітки
Пилосос Dreame DF10 легко видаляє шерсть домашніх тварин з килимів, крихти з підлоги, дрібний пил в салонах автомобілів, дрібне каміння з вулиць і тирсу в майстернях легко і просто.
Швидко прибирає рідину та плями
За допомогою спеціальної насадки для вологого прибирання пилосос Dreame швидко справляється з вологими забрудненнями, від вологого бруду на терасі до пролитої на кухні рідини, підтримуючи чистоту та сухість у ваших приміщеннях.
Тришарова фільтрація для більш чистого повітря
Забезпечує більш безпечну роботу та зменшує циркуляцію пилу завдяки тришаровій системі фільтрації, яка захищає двигун, підтримує чистоту контейнера та допомагає підтримувати чистіше повітря на виході.
Змінний мішок для збирання пилу - затримує сміття та полегшує утилізацію, підтримуючи чистоту контейнер та забезпечуючи перший шар фільтрації
HEPA-фільтр - високоефективний HEPA-фільтр захищає двигун блокуючи велике сміття та фільтруючи частинки більш ефективно ніж традиційні пилозбірники
Губчастий фільтр - додає ще один шар навколо двигуна запобігаючи попаданню частинок та мінімізуючи викид пилу забезпечуючи стабільну та ефективну роботу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.75 кг |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Артикул | HHV13A |
| Вага з пакованням (brutto) | 6,75 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 4,26 |
| Висота | 37.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 37.5 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Довжина мережевого шнура (м) | 4 |
| Додаткові можливості | Збирання габаритного сміття/Сбір рідин/Функція видування |
| Додаткові насадки | Основна насадка/Комбінована насадка зі щіткою/Щелева насадка/Насадка для видування/Гибкий шланг |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Мoдель | DF10 |
| Мийка підлоги гарячою водою | Немає |
| Потужність всмоктування (Вт) | 290 |
| Миття підлог із парою | Немає |
| Миття підлог із піною | Немає |
| Призначення | Для авто/Для килимів/Для килимліна/Для ламінату/Для лінолеуму/Для меблів/Для м'яких меблів/Для паркет |
| Наявність сьемного пилососа | Без знімного пилососа |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 16 |
| Особливості | a24958e1-9a74-4795-9138-9686cfbcfe6f |
| Особливості конструкції | Зберігання насадок на корпусі/Можливість використання одноразового мішка |
| Споживана потужність | 1 000 |
| Радіус дії | 5 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 383e0ef2-5b3b-44e8-ab56-e29a37ecebf9 |
| Регулювання потужності | Немає |
| Режими прибирання | Стандартний/Видув |
| Збирання рідин | Да |
| Сила всмоктування | 19 000 |
| Способ упаковки | 26e6c252-933c-4ad6-a391-4d6e40c20aef |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип сміття | Для бетонного пилу/Для битого скла/Для дрібного пилу/Для дрібнодисперсного пилу/Для тирси/Для шерсті ж |
| Тип харчування | Дротовий |
| Тип покриття | Для асфальту/Для брусчатки та тротуарної плитки/Для бетонних підлог/Для плитки та керамограніту/Для тер |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип труби всмоктування | Пластикова суміш |
| Тип прибирання | Збирання рідин/Суха |
| Прибирання килимів | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 86 |
| Функції пилососа | Збирання рідин/Сбір габаритного сміття |
- Ціна: 4 499 ₴






