влевовправо
-17%Фен-дифузор CECOTEC DryWave Nebula Champagne
- В наявності
- Код: 149272
2 399 ₴
1 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен-дифузор CECOTEC DryWave Nebula Champagne
Фен-дифузор CECOTEC DryWave Nebula Champagne створений для комфортного та дбайливого сушіння волосся з досить великою насадкою дифузор на кожен день. Він поєднує в собі сучасні технології і зручне управління, щоб волосся виглядало доглянутим без зайвих зусиль. Пластини оброблені аргановим маслом і кератином, доглядають ваше волосся від коріння до кінчиків без найменшого їх пошкодження.
Сучасний та компактний дизайн
Велика насадка-дифузор для повного догляду за волоссям
Потужний вбудований безщітковий двигун потужністю 1300Вт
Пластини оброблені аргановим маслом та кератином
3 режими роботи для повної зручності
Ергономічний дизайн та надійна конструкція
Насадка-дифузор XXL для кучерявого волосся
Велика насадка-дифузор дозволяє обробляти Ваше волосся за один прохід, рівномірно розподіляючи тепло. Ідеально підходить для кучерявого або хвилястого волосся, тому що сушить, не спотворюючи структуру завитка, посилюючи його об'єм і природний вигляд.
М'які та насичені локони
Фен-дифузор CECOTEC має пластини, оброблені аргановим маслом і кератином, що дозволяє доглядати ваше волосся від коренів до кінчиків. Арганова олія глибоко зволожує і надає блиску, а кератин зміцнює волосяне волокно для м'якшого та здоровішого стану локонів.
Функція іонізації
Ця функція випромінює негативні та позитивні іони за допомогою плазми, нейтралізуючи статичну електрику у волоссі. Це усуває пухнастість, запечатує кутикулу і забезпечує більш чіткі, блискучі та контрольовані локони.
Ефективна та якісна робота
Безщітковий двигун потужністю 1300Вт знижує внутрішнє тертя, що призводить до зменшення шуму, підвищення часу експлуатації та енергоефективності. Він також підтримує постійну швидкість для рівномірного сушіння без перегріву волосся. Ефективно сушить, не пошкоджуючи структуру локонів, забезпечуючи швидкий і природний результат навіть на густому або об'ємному волоссі.
Надайте своєму волоссю натуральний вигляд
12 дифузорних зубців у насадці м'яко розподіляють тепле повітря по локонах, не послаблюючи їх. Дана насадка розроблена для посилення природної еластичності локонів, забезпечуючи більш контрольовану форму, об'єм у коренів і чіткіший контур.
3 режими швидкості та 3 режими температури
Ви можете регулювати потужність повітряного потоку відповідно до ваших потреб. Від низької швидкості для кращого контролю та чіткості локонів до високої швидкості для більш швидкого сушіння. Три режими дозволяють сушити волосся за ідеальної температури. Низький для тонкого або пошкодженого волосся, середній для нормального волосся і високий для густого або пишного волосся. Це зменшує пошкодження волосся від перегріву без шкоди результату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.18 кг |
| Ширина | 31 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A01_EU01_114726 |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Висота | 25.3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 8.5 см |
| Мoдель | DryWave Nebula Champagne |
| Насадки | Дифузор |
| Новинка | Немає |
| Споживана потужність (Вт) | 1 300 |
| Розміри | fa11efcf-e506-4f86-8f8e-bcc8d06afab5 |
| Режими і функції | Захист від перегрівання/Іонізація/Регульована температура/Регульована швидкість повітряного потоку/Холод |
| Способ упаковки | e4417d8a-c819-442c-89c8-a80099439e32 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Сфера використання | Побутової |
| Функції та особливості | Вибір температурного режиму/Захист від перегрівання/Іонізація/Холодне обдування |
- Ціна: 1 999 ₴







