влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плівка для вакуумного пакувальника CECOTEC 28 x 600 (2 рулони)
Ролики з тисненням дозволяють вибирати розмір пакетів, щоб запечатати будь-який тип продуктів за допомогою вакуумного пакувальника. Вони є універсальними і ви також можете використовувати їх з іншими вакуумними пакувальниками.
2 універсальних вакуумних ролика для запаювання харчових продуктів.
Рельєфна поверхня забезпечує бездоганну роботу та оптимальну безпеку продуктів.
Підходить для приготування за низької температури з занурювальними циркуляційними насосами Sous Vide.
Без BPA.
Підходить для морозильників та мікрохвильових печей.
У коробці 2 рулони по 6 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCTC-04072 |
| Вага | 0,6 |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Глибина | 22 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | CCTC-04072 |
| Новинка | Немає |
| Тип | Плівка для вакуумного пакувальника |
| Тип підставки | Без підставки |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 749 ₴



