влевовправо
-17%Робот-пилосос Dreame Bot F20 White (RLF41GA-Wh)
- В наявності
- Код: 149261
13 199 ₴
10 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос Dreame F20
Робот-пилосос Dreame F20 – це продуманий та універсальний помічник, створений для ретельного очищення будь-якого житлового простору. Завдяки потужній системі всмоктування Vormax та ємному акумулятору він працює повністю автономно та без зайвих зусиль підтримує чистоту навіть у великих будинках. Пристрій поєднує в собі сучасну конструкцію, продуману ергономіку та інтелектуальні технології, що дозволяють ефективно прибирати навіть у важкодоступних місцях.
Оновлений сучасний дизайн, що гармонійно доповнює будь-який інтер'єр
Висока сила всмоктування Vormax на рівні 20000 Па для глибокого очищення
Гнучка система для прибирання вздовж стін та у кутах
Просунута навігація з технологією 3DMap для точного обходу перешкод
Акумулятор 3200 mAh з підтримкою швидкого заряджання для тривалої автономної роботи
Висока ефективність роботи
Завдяки потужності всмоктування до 20 000 Па, пилосос F20 ефективно видаляє волосся, пил та не дуже велике сміття з різних поверхонь. Він забезпечує ефективність прибирання не дуже великих частинок понад 99,5%, гарантуючи чудові результати прибирання. П'ять регульованих рівнів потужності всмоктування дозволяють налаштувати потужність відповідно до ваших потреб, що робить його придатним як для щоденного збирання пилу, так і для глибокого очищення.
Досягніть чистіших країв і кутів!
У порівнянні із звичайними бічними щітками, інноваційна бічна щітка має щетинки на 6,8 мм довші. Збільшена довжина щітки дозволяє легко видаляти пил з країв та кутів стін, забезпечуючи охоплення до 95% поверхні, що значно зменшує кількість пропущених ділянок та мінімізує необхідність повторного прибирання, а конструкція, запобігає сплутуванню волосся.
Подвійна система захисту від сплутування
Подвійна система захисту від сплутування оснащена зубчастою структурою основної щітки, яка ефективно видаляє бруд, пил та сміття. Вона легко розплутує волосся, зводячи до мінімуму проблеми із заплутуванням та забезпечуючи ефективне прибирання.
Прибирання 2в1
Потужний пилосос і швабра 2-в-1, що справляються з щоденним прибиранням за один раз - пил і сміття легко всмоктуються, а пролиті рідини та плями видаляються легкими рухами, що знижує необхідність додаткового догляду та підтримує чистоту у вашому будинку.
Відзначайте дозволені зони
У вашому будинку є місця, прибирання яких небажане? Тоді просто позначте такі ділянки у мобільному додатку. Або взагалі - поставте віртуальну стіну перед забороненою зоною, щоб девайс щоразу її уникав.
Інтелектуальний догляд за килимами
Dreame F20 оснащений системою автоматичного посилення потужності, яка активується при виявленні килимового покриття - завдяки цьому бруд, що в'ївся глибоко у волокна, видаляється значно ефективніше. Технологія розпізнавання текстури поверхні визначає рівень забруднення та коригує всмоктування для досягнення оптимального результату
Найкращий маршрут
Робот чудово "бачить" простір навколо себе завдяки вбудованому лазерному датчику LiDAR. Сканує оточення на 360 градусів і вже після першого сеансу сам будує карту вашого будинку з розташуванням меблів і дрібними деталями.
Голосове керування
Якщо немає часу відкривати програму, достатньо звернутися до голосового помічника – Alexa, Google Assistant або Siri. Один запит – і робот починає прибирання у вибраній кімнаті або повертається на базу. Так взаємодія ще природніша. Адже що може бути простіше, ніж сказати одну коротку фразу, запустивши прибирання в тій зоні і форматі, який вам потрібен? Голосові сценарії можна комбінувати: наприклад, запускати прибирання одночасно зі сценарієм "Я виходжу з дому". Робот реагує на базові та розширені команди, включаючи зміну режимів потужності або активацію вологого прибирання. Скоротіть кількість дій у смартфоні та зробіть керування інтуїтивним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Ширина | 17.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовивантаження сміття з робота | Немає |
| Автоматичне подавання мийного засобу | Немає |
| Автоматичне прання насадок | Немає |
| Автоматичний пошук зарядного пристрою | Так |
| Автоувеличение потужності на килимах | Так |
| Артикул | RLF41GA-Wh |
| Вага (кг) | 2,82 |
| Вибробак для вологого прибирання | Немає |
| Відеомоніторинг приміщення | Немає |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 150 |
| Допоміжна навігація | Уникнення дрібних об'єктів |
| Висота | 44.2 см |
| Висота (мм) | e23869d8-cb22-4a30-a8f1-55397265237c |
| Висота подолання килимового покриття | До 2 |
| Габарити станції | 146 х 60 х 98.6 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 38.8 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчики | Датчик визначення килимових покриттів/Датчик визначення типу поверхні/Датчик від зіткнень/Датч |
| Рух робота на карті | Так |
| Додатковий бак для вологого прибирання (у комплекті) | Немає |
| Запасні аксесуари в наборі | Немає |
| Запам'ятовування поверхів | Да |
| Звуковий сигнал | Так |
| Використання алгоритмів штучного інтелекту | Немає |
| Комплектація | Робот-пилосос із вологим прибиранням/зарядна док-станція/Щетка комбінована (V-подібна)/Бокова щітка |
| Максимальна потужність всмоктування | 20 000 |
| Мoдель | F20 |
| Мийна насадка | Серветка |
| Мультикартография (кілька поверхів) | Так |
| Новинка | Немає |
| Обсяг аквафильтра (л) | 270 |
| Об'єм пилозбірника (л) | 400 |
| Опускається LIDAR | Немає |
| Освітлення шляху | Немає |
| Особливості | Звертальний/Для прибирання шерсті тварин і волосся/Площа прибирання на 100 м2 і більше/Преміум/С потужним акум |
| За висотою | до 10 см |
| Підтримка ОС | Android/iOS |
| Підйом модуля вологого прибирання під час в'їзду на килим | Немає |
| Подолання перешкод | до 2 см |
| Розклад прибирання на кожен день тижня | Так |
| Режими прибирання | Повернення на базу з будь-якої кімнати/Вибір кімнати (зони) прибирання/Автозбільшення потужності на килимах/Д |
| Скидання насадок на станції | Немає |
| Система вологого прибирання | Звичайна |
| Системи додаткової навігації | 3D-сканер/Інфрачервоний датчики/Механічний бампер |
| Сумісність з базою автовыгрузки сміття | Немає |
| Сумісність з голосовими асистентами | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології | Vormax Super Suction/EdgeDetect/Smart Pathfinder/Flexible App Control |
| Тип вологого прибирання | Вологе прибирання |
| Тип основної навігаційної системи | Лазер (LIDAR) |
| Тип основної щітки | V-подібна (класична) |
| Тип турбощітки | V-подібна |
| Тип прибирання | Волога/Суха |
| Тип управління | Голосове керування/кнопка старту на роботі/керування за допомогою смартфона |
| Тип фільтра | HEPA |
| Типи покриття | Вінілова підлога/Кафель/Ковролін/Ламінат/Паркейт/Плитка/Ковер із низьким ворсом |
| Трансляція відео з камери робота | Немає |
| Рівень шуму (дБ) | 76 |
| Установка віртуальних стін | Через програму |
| Форма | Кругла |
| Функції вологого прибирання | Уникнення килимів під час вологого прибирання |
| Функції зі смартфона | Установлення віртуальної стіни/Вибір території-кімнат для прибирання |
| Функція підігрівання води для прибирання | Немає |
| Мова додатки | Англійська/Російська/Українська |
- Ціна: 10 999 ₴








