влевовправо
-17%Стайлер Dreame Airstyle Pro HI 8in1
- В наявності
- Код: 143360
19 199 ₴
15 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стайлер Dreame Airstyle Pro HI 8in1
Інтелектуальний стайлер Dreame Airstyle Pro HI 8in1 з мотором, що працює на швидкості 130 000 об/хв, забезпечує ефективне та якісне укладання за допомогою повітряного потоку та меншого нагріву. За допомогою програми можна створювати індивідуальні зачіски за допомогою інтелектуальних профілів. Цілеспрямований потік повітря швидко сушить та формує волосся, зменшуючи пухнастість. Створюйте персональні програми для створення унікальних образів або використовуйте A-Curl одним натисканням для створення легких хвиль. Завдяки 8 різноманітним професійним насадкам, інтелектуальному контролю температури та високоякісній обробці стайлер Dreame створить для Вас тільки красу.
Сучасний та компактний дизайн
Мотор зі швидкістю роботи 130000 об/хв
Різні стилі у додатку для смартфона
Інтелектуальний контроль потоку повітря та температури
8 різних насадок під кожен стиль
Надійна та продумана конструкція
Високошвидкісний повітряний потік для підвищення ефективності укладання
Конструкція стайлера поєднує високошвидкісний двигун зі швидкістю обертання 130 000 об/хв з конструкцією повітряного каналу з низьким опором для створення повітряного потоку високого тиску, що дозволяє ефективно спрямовувати повітряний потік із зон високого тиску через сопло в зони низького тиску, що значно підвищує ефективність укладання.
Інтелектуальний додаток для персоналізованого укладання
Інтелектуальна програма в смартфоні аналізує тип вашого волосся і переваги, щоб запропонувати персоналізовані рішення для укладання. Одним дотиком воно створює ваш індивідуальний образ, забезпечуючи бездоганний результат найкращої якості.
Інтелектуальне розпізнавання
Система автоматично аналізує інформацію про ваше волосся за допомогою фотографій, щоб створити унікальний профіль волосся. На основі отриманих результатів вона відобразить персоналізовані рекомендації щодо укладання в інтерфейсі.
U-подібна насадка для гладкого волосся
U-подібна насадка швидко випрямляє волосся без зайвих рухів. Просто висушіть і випряміть волосся та отримайте професійне укладання за кілька хвилин.
Насадка дифузор для кращих локонів
Спіральна конструкція насадки дифузор робить кучеряве волосся більш еластичним і зберігає їх форму протягом більш тривалого часу за допомогою продуманої конструкції повітряного потоку.
Потужний повітряний потік для легкого укладання локонів
Високошвидкісний спіральний повітряний потік на 360° забезпечує точне захоплення волосся та рівномірний розподіл тепла, плавно обволікаючи кожне пасмо для легкого укладання. Дозволяє швидко формувати природні, об'ємні локони, зменшуючи при цьому пошкодження волосся від високих температур, що призводить до стійких, пружних та еластичних хвиль.
Швидке та якісне сушіння волосся
Високошвидкісна насада фен спрямовує повітряний потік із різних напрямків на волосся. Така конструкція зменшує розсіювання повітряного потоку та запобігає його дифузії, яка може призвести до пошкодження волосся. Це сприяє швидкому сушінню, тим самим оптимізуючи ефективність та прискорюючи підготовку до наступних процедур укладання.
Кругла насадка щітка
Кругла щітка для надання об'єму AirStyle Pro дозволяє досягти ідеального результату — додати об'єм і забезпечити гладке укладання, що не сплутується, простим розчісуванням, скручуванням і наданням форми.
Індивідуальний догляд для кожного типу волосся
При використанні щітки, що розгладжує, потік повітря автоматично направляється вниз, щоб посилити ефект розгладжування волосся. Насадка оснащена двома типами зубців, розробленими для конкретних типів та станів волосся.
Інтелектуальний контроль температури для дбайливого укладання
Завдяки моніторингу температури 1000 разів на секунду, Dreame AirStyle Pro HI використовує вдосконалений алгоритм контролю температури з технологією NTC для підтримки постійного потоку теплого повітря. Це захищає кутикулу волосся, зменшує пошкодження під час сушіння та забезпечує оптимальну підготовку до укладання, сприяючи гладкості та слухняності волосся.
Легке та просте управління
Управління стайлера Dreame здійснюється за допомогою вбудованих в корпус кнопок для максимальної зручності, а щоб активувати холодний обдув, посуньте повзунок вгору або опустіть, щоб повернутись до початкової температури роботи.
Шнур живлення з проворотом 360 °
Похилий на 37° шнур живлення значно зменшує ймовірність заплутування, полегшуючи перемикання між проводами та забезпечуючи швидку маніпуляцію, знижуючи побоювання контакту рук зі шнуром.
Найкраща комплектація
Стайлер Dreame Airstyle Pro HI 8in1 має досить велику комплектацію різних насадок під будь-який стиль та тип волосся, для створення ідеального та якісного укладання.
Насадка для випрямлення волосся та насадка Дифузор
Жорстка та М'яка щітка для гладкого волосся
Насадка для створення об'ємного волосся 32мм х2
Кругла щітка для надання об'єму та насадка Фен
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1.63 кг |
| Індикатор нагріву | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AMS01A |
| Вага (г) | 260 |
| Вибір температури нагріву | Так |
| Висота | 21.5 см |
| Висота (мм) | 37af9333-d973-4b5d-8916-56d15f3789b0 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 40 см |
| Діаметр | 32 |
| Діапазон температури нагріву | 20 - 80 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 2,8 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мoдель | AirStyle Pro HI |
| Призначення | Гладкою зачіски/природної хвилі/Об'єма/Підготовка волосся перед укладанням/Спіральних (вертикальних) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Насадки в комплекті | Дифузор/Насадка для швидкого сушіння голови/Насадка для створення локонів х 2/Клугова насадка-щітка/Жіс |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 8a215d5-c05e-4a83-a30e-b4a40fec6c0c |
| Споживана потужність (Вт) | 1 400 |
| Режими і функції | Обертовий шнур 360/Захист від перегрівання/Подання холодного повітря/Регульована швидкість повітряного п |
| Швидкість повітряного потоку | 70 |
| Способ упаковки | f04bfad9-1af3-44d2-bbe2-33eca445356c |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип | Стайлер |
| Тип управління | Ручне, застосунок |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 15 999 ₴








