влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос MOVA S1
Акумуляторний пилосос MOVA S1 забезпечує чистоту без зусиль. З потужністю всмоктування до 30000 Па та з підсвічуванням робочої зони перед щіткою він виконує сухе прибирання, а також справляється з волоссям та шерстю тварин. Щітка з підсвічуванням, акумулятор збільшеної ємності на 60 хвилин автономної роботи роблять прибирання зручним та ефективним.
Сучасний та продуманий дизайн
Потужність всмоктування до 30000 Па
Час автономної роботи до 60 хвилин
Об'єм пилозбірника 0.5 л
Режим міні-пилососу
Надійна та міцна конструкція
Завдяки незалежному високошвидкісному двигуну потужністю 350 Вт, пилосос S1 забезпечує потужне всмоктування 130 Вт (30 000 Па) для стабільної та тривалої роботи. Легко видаляє пил, бруд і волосся, забезпечуючи справді глибоке очищення.
5-шарова система фільтрації для надчистого повітря
S1 оснащений 5-шаровою системою фільтрації для чистішого повітря. У її основі лежить 12-конусна циклонна сепараційна система, яка видаляє пил із повітряного потоку. Видаляючи великі частинки до того, як вони досягнуть фільтрів, вона забезпечує високу потужність всмоктування та знижує витрати на технічне обслуговування.
Циклонна система потоку повітря
12 компактно розташованих циклонів створюють потужний повітряний потік, ефективно відокремлюючи великі частинки та грудки пилу та волосся. Багатоконусний фільтр додатково відокремлює від повітря дрібний пил та дрібні частинки.
Тривалий час автономної роботи
Насолоджуйтесь безперервним прибиранням до 60 хвилин з постійним і потужним всмоктуванням завдяки акумулятору 7х2200 mAh. Акумулятор можна замінити для зручного та швидкого заряджання.
Слідкуйте за робочим станом за допомогою інтелектуального світлодіодного дисплея
Увімкніть один дотик світлодіодного дисплея. Будьте в курсі стану батареї та режимів прибирання завдяки оновленням у режимі реального часу, плавно перемикайтеся між 3 режимами прибирання та все це на зручному та чіткому дисплеї.
Тихий режим - Бережно видаляє дрібний пил та поверхневі забруднення
Стандартний режим - Ефективно очищає великі частинки сміття, шерсть свійських тварин та повсякденні забруднення
Турбо режим - Забезпечує повну потужність всмоктування для глибокого очищення килимів та видалення стійких забруднень
Прибирання без заплутування на будь-якій поверхні
V-подібна щітка глибоко проникає у волокна килима, ефективно видаляючи прихований пил та шерсть свійських тварин, залишаючи килими максимально чистими. Щітка для підлоги з протизаплутувальною конструкцією та вихровою структурою ефективно зменшує заплутування вовни, забезпечуючи плавну та ефективну роботу.
Підсвічування щітки
Універсальна щітка оснащена світлодіодним підсвічуванням спереду, яка виявляє пил у темних кутах та прихованих місцях, не залишаючи пилу жодного місця для скупчення.
Деталі, які можна швидко очистити
Фільтр, пилозбірник і щітковий валик легко знімаються одним клацанням - всі деталі повністю миються, забезпечуючи свіжість і відсутність запаху для більш якісного прибирання.
Додаткові садки для делікатного прибирання
Щілинна насадка та комбінована широка насадка 2 в 1 дозволяє швидко та ретельно очистити стільниці та тканини, а так само легко дістає до віконних напрямних, швів диванів та інших важкодоступних місць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Да |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Автоувеличение потужності на килимових покриттях | Немає |
| Аксесуари | Комбінована широка насадка 2 в 1/Щелева насадка/Турбощітка універсальна/Центральна трубка/Ад |
| Артикул | V2594E |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага | 4,45 |
| Вага з пакованням (brutto) | 4,45 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 2,67 |
| Тип індикації на дисплеї | Рівень заряду/Режими роботи |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи на турборежимі | 13 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 60 |
| Висота | 74.9 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 17.4 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Дисплей | Так |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Добірка килимів/Со знімним пилососом/С турборежимом |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 200 |
| Кількість насадок в комплекті | 2 |
| Комплектація | Бездротовий пилосос/Адаптер живлення/Руководство користувача/Гарантійний талон/Турбощітка універсал |
| Мoдель | S1 |
| Модуль для вологого прибирання | Не сумісний |
| Потужність всмоктування (Вт) | 130 |
| Призначення | Для авто/Для килимів/Для килимліна/Для ламінату/Для лінолеуму/Для меблів/Для паркету/Для плитки/Для ш |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Наявність турборежиму | З турборежиму |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Споживана потужність (Вт) | 350 |
| Режими роботи | Стандартний/Турбо/Еко |
| Сила всмоктування | 30 000 |
| Система проти намотування волосся | Так |
| Система збору пилу | Мульти циклон |
| Система фільтрації | 389be375-d6f8-4016-9339-a91ac47d016e |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Вертикальний/Ручний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип дисплея | LED |
| Тип зарядки | Адаптер живлення |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип ролика основний електрощітки | Універсальна щітка V-подібна |
| Тип труби всмоктування | Пряма |
| Тип центральної щітки | Моторизована |
| Турбощітка для м'яких меблів | Немає |
| Прибирання килимів | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 81 |
| Функції пилососа | LED-підсвітка щітки/Турборежим |
| Характеристики акумулятора | 7*2200 мА·ч |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 29.6 мм |
| Електрощітки | Так |
- Ціна: 5 899 ₴








