влевовправо
-17%Робот пилосос миючий MOVA S70 Pro Roller White
- В наявності
- Код: 148669
55 919 ₴
46 599 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос миючий MOVA S70 Pro Roller
Робот-пилосос миючий MOVA S70 Pro Roller - це найновіший помічник для бездоганного прибирання, здатний легко долати килимові покриття заввишки до 22 мм і легко переміщатися між кімнатами. Завдяки функції вологого прибирання HydroForce та високої потужності всмоктування 30000 Па гарантують ідеальну чистоту на будь-якій поверхні. З таким поєднанням потужності та інноваційних рішень ви завжди будете впевнені в результаті.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність всмоктування 30000 Па
Технологія вологого прибирання HydroForce
Навігаційна система CovertSense
Повноцінна станція самоочищення
Надійна та міцна конструкція
Система HydroForce дозволяє мити підлогу в режимі реального часу за допомогою подовженої 26-сантиметрової роликової швабри, легко видаляючи стійкі плями - подібно до глибокого ручного чищення. А також покращує процес вологого прибирання завдяки циркуляції води в режимі реального часу.
Система розпилення з 12 форсунками
12 форсунок високого тиску ретельно промивають роликову щітку в режимі реального часу, підтримуючи її чистоту для свіжого прибирання кожного проходу.
Висока потужність роботи
Фірмовий високошвидкісний двигун TurboForce 9 забезпечує високу потужність всмоктування 30000 Па та 120 000 об/хв при мінімальному рівні шуму, більш ефективно видаляючи велике сміття та пил із важкодоступних місць.
Килими завжди будуть сухими
Швабра S70 Pro Roller оснащена технологією AutoShield, яка інтелектуально визначає ділянки килимового покриття та активує систему подвійного захисту. Нижня частина захисної пластини висувається, закриваючи швабру, забезпечуючи подвійний захист від проникнення водяних плям на килим, та зберігаючи килим сухим та чистим.
Для прибирання у важкодоступних місцях
Робот-пилосос миючий MOVA S70 Pro Roller поєднує в собі системи MaxiReach Mop та MaxiReach Brush з технологією HydroForce Mopping та інтелектуальною технологією висування, забезпечуючи повне очищення по периметру, гарантуючи точне прибирання вздовж стін та вигнутих поверхонь.
Комплексне прибирання як пилу, так і волосся
Щітка CleanChop Brush 3.0 легко впорається з волоссям, не контактуючи із забрудненнями вручну, заощаджуючи Ваш час та сили. Вона ефективно обробляє як довге, так і жорстке волосся, запобігаючи зносу та пошкодженню від чищення. Бічна щітка обертається ексцентриковим колом, механічно відкидаючи волосся і направляючи пил і бруд прямо в пилозбірник.
Точна навігація для ефективного прибирання
Завдяки навігаційній системі CovertSense робот-пилосос MOVA з високою точністю складає карту вашого будинку, планує маршрути та точно визначає розташування об'єктів. Вбудоване світлодіодне підсвічування автоматично доповнює освітлення в умовах низького освітлення, забезпечуючи стабільну роботу датчика.
Компактність головна перевага
Система навігації DToF спрощує обхід кабелів або інших дрібних об'єктів у важкодоступних місцях під низькими меблями. Завдяки компактній висоті 90 мм, роликовий пилосос S70 Pro Roller може дістатися до важкодоступних місць, таких як ділянки у вузьких коридорах або невеликими шафами.
Повне самообслуговування
Мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття оснащена збільшеним резервуаром для води та забезпечує більш тривалий час роботи. Одне поповнення бака достатньо для прибирання всього будинку, що значно спрощує обслуговування.
Самоочищення для подальшого якісного прибирання
Миття швабри гарячою водою, автоматичне сушіння гарячим повітрям гарантує усунення поширення шкідливих бактерій та неприємного запаху. Насолоджуйтесь повністю автоматизованим прибиранням, яке справді звільняє ваші руки, не вимагаючи щоденного ручного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.4 кг |
| Ширина | 43.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовивантаження сміття з робота | Да |
| Автоматичне подавання мийного засобу | Да |
| Автоматичне прання насадок | Да |
| Автоматичне сушіння насадок | Тепле повітря |
| Автоматичний пошук зарядного пристрою | Так |
| Автоувеличение потужності на килимах | Так |
| Артикул | RLZ11HE-Wh |
| База автовыгрузки сміття в комплекті | Так |
| Вага (кг) | 13,75 |
| Вибробак для вологого прибирання | Немає |
| Відеомоніторинг приміщення | Так |
| Допоміжна навігація | Уникнення дрібних об'єктів |
| Висувна насадка | Висувна насадка мийна та для сухого прибирання |
| Висота | 57.3 см |
| Висота (мм) | 47273d85-1b6c-4484-871f-1e3d25e21d7f |
| Висота подолання килимового покриття | До 1.2 |
| Габарити станції | 340 х 456 х 496 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина | 39.3 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчики | Датчик визначення дрібних предметів/Датчик визначення типу поверхні/Дотчики від падінь/Датчик від |
| Рух робота на карті | Так |
| Додатковий бак для вологого прибирання (у комплекті) | Немає |
| Ємність пакета для сміття | 3 200 |
| Запасні аксесуари в наборі | Немає |
| Запам'ятовування поверхів | Да |
| Звуковий сигнал | Так |
| Використання алгоритмів штучного інтелекту | Да |
| Кількість збережених карт | 4 поверхи |
| Комплектація | Мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття/Робот-пилосос мийний/Поворотний валик для миття |
| Максимальна потужність всмоктування | 30 000 |
| Мoдель | S70 Pro Roller |
| Мультикартография (кілька поверхів) | Так |
| Новинка | Немає |
| Обсяг аквафильтра (л) | 150 |
| Об'єм пилозбірника (л) | 240 |
| Об'єм резервуара для чистої води в базі | 5 000 |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води в базі | 4 500 |
| Опускається LIDAR | Немає |
| Освітлення шляху | Да |
| Особливості | Звертальний/Для високих порог/Для прибирання шерсті тварин і волосся/Площа прибирання на 100 м2 і більше/Пр |
| За висотою | до 10 см |
| Підтримка ОС | Android/iOS |
| Під'єднання бази до водостічної системи дому | Опціонально |
| Підйом модуля вологого прибирання під час в'їзду на килим | Немає |
| Подолання перешкод | до 3 см |
| Розклад прибирання на кожен день тижня | Так |
| Режими прибирання | Авто/Повернення на базу з будь-якої кімнати/Вибір кімнати (зони) прибирання/Вникнення килимів за вологого у |
| Самообслуговування робота | Повне самообслуговування |
| Скидання насадок на станції | Немає |
| Система вологого прибирання | Роликова насадка |
| Системи додаткової навігації | 3D-сканер/Інфрачервоний датчики/Механічний бампер |
| Сумісність з базою автовыгрузки сміття | Так |
| Сумісність з голосовими асистентами | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології | CleanChop/Flexible App Control/HydroForce/MaxiReach/CovertSense/TurboForce9/AutoShield/AI PetMate |
| Тип вологого прибирання | Мийка підлоги |
| Тип основної навігаційної системи | Лазер (LIDAR)/AI RGB-камера |
| Тип основної щітки | Щітка з ножами для зрізання волосся |
| Тип турбощітки | V-подібна |
| Тип прибирання | Волога/Суха/Мойка підлоги |
| Тип управління | Голосове керування/кнопка старту на роботі/керування за допомогою смартфона |
| Тип фільтра | HEPA/Нейлоновий фільтр |
| Типи покриття | Вінілова підлога/Кафель/Ковролін/Ламінат/Паркет/Плитка/Ворсистий килим |
| Трансляція відео з камери робота | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 63 |
| Установка віртуальних стін | Через програму |
| Форма | Кругла |
| Функції вологого прибирання | Уникнення килимів під час вологого прибирання |
| Функції зі смартфона | Відеомоніторинг/Установлення віртуальної стіни/Вибір території-кімнат для прибирання |
| Функціонал | Оновлення прибирання з того ж місця після підзаряджання/Автозбільшення потужності на килимах/База автовиг |
| Функція підігрівання води для прибирання | Да |
| Мова додатки | Англійська/Російська/Українська |
- Ціна: 46 599 ₴








