-17%Набір аксесуарів для пилососа Deerma S30
- В наявності
- Код: 145428
1 799 ₴
1 499 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір аксесуарів для робота-пилососа Deerma S30
Набір аксесуарів для робота-пилососа Deerma S30 - це ідеальне рішення для підтримки вашого робота-пилососа у відмінному стані. З цим комплектом ви зможете продовжити термін служби вашого пристрою та забезпечити його ефективну роботу. У набір входять всі необхідні елементи, які допоможуть вашій роботі впоратися з будь-якими забрудненнями. Кожна деталь розроблена з урахуванням особливостей моделі, що гарантує ідеальну сумісність та високу продуктивність.
Універсальний набір аксесуарів
Якісні матеріали
Ідеальна сумісність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DEM-S30Kit |
| Вага | 0,74 |
| Висота | 40.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Глибина | 5.5 см |
| Мoдель | DEM-S30Kit |
| Призначення | Роботи-пилососи |
| Новинка | Немає |
| Сумісність | S30 |
| Способ упаковки | 706dc45c-5644-422b-bd5c-2df45b5016c8 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 499 ₴