влевовправо
-17%Кавоварка CECOTEC Cremmaet Lungo Latte
- В наявності
- Код: 148459
31 199 ₴
25 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомашина CECOTEC Cremmaet Lungo Latte
Сучасна та компактна кавомашина CECOTEC Cremmaet Lungo Latte дозволяє готувати еспресо, американо та латте з капучино зі свіжомелених кавових зерен одним натисканням кнопки, а система швидкого нагріву Thermoblock та 5 рівнів помелу зерен виробляє будь-які Ваші гарячі напої.
Сучасний та компактний дизайн
Система швидкого нагріву Thermoblock
Герметичний контейнер для кавових зерен
Функція видалення накипу та самовимкнення
Легке та зрозуміле управління
До точності грама
Насолоджуйтеся ароматною кавою з насиченим смаком завдяки використанню всього 20 г кави на чашку - кількості, необхідної для повноцінного розкриття смаку кави.
Свіжозмелена кава
Кавоварка оснащена контейнером для зернової кави об'ємом 280 г і 5 рівнями помелу, що дозволяють регулювати консистенцію кави в залежності від сорту зерен і бажаної інтенсивності смаку кожної чашки.
7 напоїв на вибір
Перегляньте меню, виберіть свій улюблений з 7 рецептів на будь-який випадок і насолоджуйтесь всім, від міцного еспресо до ніжного та ароматного капучіно.
Приємні молочні напої
Готуйте молочні напої зручно та швидко завдяки резервуару для молока об'ємом 240 мл, що дозволяє приготувати кілька напоїв із додаванням молока.
Кава з густою пінкою та насиченим смаком
Потужний насос кавомашини CECOTEC під тиском 19 бар отримує всі найкращі якості кави та забезпечує кращу пінку та унікальний аромат, тому ви зможете насолоджуватися кожною кавою, як ніколи раніше.
Великий резервуар для води
Резервуар для води об'ємом 2 л. дозволяє насолодитися чудовою кавою щодня, не доливаючи постійно воду в резервуар.
Повноцінне очищення
Насолоджуйтесь кавою найвищої якості від чашки до чашки завдяки знімній конструкції, яка забезпечує легке та ретельне очищення, а програма видалення накипу дозволяє підтримувати кавомашину в ідеальному стані для створення кращої кави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.72 кг |
| Ширина | 56.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування | Американо/Латте/Лунго/Еспресо/Капучино |
| Артикул | A01_EU01_102810 |
| Вид | Автомат |
| Види напоїв | 7 |
| Висота | 43.4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 25 см |
| Тиск помпи (бар) | 19 |
| Додаткові функції приготування напоїв | Знімний резервуар для води/Термоблок |
| Ємність для молока | Так |
| Кількість автоматичних напоїв | 7 |
| Кількість контейнерів для зерен | 1 |
| Кількість ступенів помелу | 5 |
| Матеріал корпусу | Меламін/Метал |
| Мoдель | Cremmaet Lungo Latte |
| Молочні напої | Гаряче молоко/Кава лате/Капучино |
| Напої без молока | Американо/Гіряча вода/Еспресо/Еспресо лунго |
| Новинка | Немає |
| Об'єм (л) | 2 |
| Об'єм ємності для молока | 0,24 |
| Об'єм контейнера для зерен (г) | 280 |
| Одночасне приготування напоїв | 1 кавовий напій |
| Оснащення | Вбудована кавомолка/Емкість для молока/знімний резервуар для води |
| Очищення кавомашини | Водою |
| Приготування холодних напоїв | Немає |
| Регулювання напою | Ступінь помелу |
| Способ упаковки | 069ecf87-4137-48cb-adff-ab7236882162 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип розміщення | Окремісна |
| Функції | Автоматичне очищення від накипу/Автоматичне вимкнення/Швидке нагрівання/Кафемолка/Подання гарячої в |
- Ціна: 25 999 ₴








