Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен MOVA Flip10
Сучасний та компактний фен MOVA Flip10 дозволяє висушувати волосся за найкоротший час. За допомогою високої потужності роботи та різноманітних насадок не тільки висушує волосся, а й дозволяє зробити ідеальну зачіску без шкоди для волосся.
Сучасний та стильний дизайн
Насадка Curl Nozzle для швидкої фіксації хвиль та насадка Unfrizz для шовковистого та гладкого волосся
Високошвидкісний мотор на 110 000 об/хв.
Іонізація волосся
Надійна та безпечна конструкція
Зручний та портативний
Фен MOVA Flip 10 важить всього 300 г, при цьому він міцний та зручний для подорожей. Чи ви прямуєте в спортзал, в офіс або у відрядження, це ваш надійний супутник, розроблений для зручності та універсальності.
Швидка завивка
Використовуючи ефект Коанда, насадка Curl Nozzle м'яко притягує і обмотує волосся навколо циліндра, забезпечуючи гладкі, чітко окреслені локони з більш тривалою фіксацією. Оптимізовані нагрівальні елементи прискорюють формування локонів, зменшуючи вплив тепла для більш здорового та стійкого укладання.
Ідеально рівне волосся
За допомогою насадки Unfrizz Nozzle, фен контролює високошвидкісний потік повітря, щоб приборкати вирівнювання волосся і пасма, що вибилися, одночасно посилюючи природний блиск. Фен полірує кожне пасмо, щоб волосся стало шовковистим і гладким.
Компактна конструкція
Геніальна доладна конструкція Flip 10 дозволяє скласти його для камфорного транспортування, він легко поміщається в долоні, сумочці або ручній поклажі, не займаючи при цьому багато місця.
Швидко та ефективно
Фен MOVA Flip 10 оптимізує енергоефективність та перетворення тепла, підтримуючи вражаючий потік повітря 56 м/куб/год та швидкість вітру 65 м/с для прискорення нагріву. Досягайте більш швидкого та ефективного сушіння - всього за 40 секунд.
Мотор із високою швидкістю роботи
Високошвидкісний двигун 110 000 об/хв генерує інтенсивний потік повітря для швидкого сушіння і точного укладання. Його вдосконалена повітряна динаміка знижує вплив тепла, допомагаючи захистити волосся від пошкоджень, зберігаючи при цьому його природний блиск і гладкість.
Іонізація волосся
З 300 мільйонами негативних іонів/см/куб Flip 10 не тільки сушить, але й допомагає розгладжувати і кондиціонувати ваше волосся. Він утримує вологу і приборкує кучеряве волосся, забезпечуючи гладкий, сяючий результат. Допомагає зменшити сухість і сплутування волосся, роблячи його помітно гладкішим і блискучим.
Захисний датчик NTC
Вбудований датчик захисту (NTC) Flip 10 виконує 1000 вимірювань температури за секунду, підтримуючи постійну температуру 55 за Цельсієм під час сушіння волосся. Точне керування теплом допомагає запечатати кутикули, що призводить до більш гладкого та однорідного результату з покращеною пружністю та природним об'ємом.
Продумано до дрібниць
Технологія шумоподавлення Flip 10 забезпечує низький рівень шуму - всього 59 дБ, що робить його ідеальним для будинків з дітьми, домашніми тваринами.
Зручне керування
Функція адаптивної пам'яті Flip 10 автоматично зберігає ваші індивідуальні налаштування, забезпечуючи однаковість укладання – щоразу під час увімкнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.94 кг |
| Ширина | 6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AMFL10-WH |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Вага (кг) | 320 |
| Висота | 37 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина | 39 см |
| Діапазон температури нагріву | 90 - 180 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 1,8 |
| Мoдель | Flip10 |
| Насадки | Насадка для завивки волосся/Насадка для розплутування волос |
| Новинка | Немає |
| Споживана потужність (Вт) | 1 400 |
| Розміри | 3882e78c-8820-481d-be04-c2d181dfc6ad |
| Режими і функції | Захист від перегрівання/Іонізація/Регульована температура/Подання холодного повітря |
| Швидкість повітряного потоку | 65 |
| Способ упаковки | a7857b89-7e89-4384-adbd-e06d1553a77c |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Побутової |
| Функції та особливості | Ручка складана/С насадками/Вибір температурного режиму |
- Ціна: 4 999 ₴







