влевовправо
-17%Фен-випрямляч CECOTEC AirLisse 2in1 ForceDry Champagne
- В наявності
- Код: 143459
5 999 ₴
4 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен-випрямляч CECOTEC AirLisse 2in1 ForceDry
Сучасний та багатофункціональний фен-випрямляч CECOTEC AirLisse 2in1 ForceDry створений спеціально для максимально якісного та ефективного укладання Вашого волосся. Фен-випрямляч оснащений високоефективним безщітковим двигуном і забезпечує тривалу і безшумну роботу зі швидкістю 112 000 об/хв., а 4 режими температури повітря і 2 швидкості робить процес укладання простим і комфортним процесом.
Сучасний та компактний дизайн
Високопотужний двигун зі швидкістю 112000 об/хв.
4 температурні режими та 2 варіанти швидкості
Кератинове керамічне покриття
Надійна та міцна конструкція
Гребінець для розплутування волосся
Попрощайтеся із заплутаним волоссям за допомогою гребінця для розплутування, яка, видаляючи вологу, робить волосся м'яким і розплутаним всього за один рух.
Насадка-концетратор
Завдяки насадці-концентратору, фен-випрямляч CECOTEC швидко, точно та без зусиль видаляє вологу з волосся. Потужний потік повітря гарантує бездоганний результат після кожного використання.
Ефективна робота
Нагрівальні пластини фена-випрямляча забезпечують природне випрямлення, усуваючи пухнастість і надаючи волоссю приголомшливий блиск вже з першого руху.
Попрощайтеся з пухнастою волосся
Плазмова технологія нейтралізує статичну електрику, усуваючи пухнастість і роблячи волосся шовковистим і слухняним. Ідеально підходить для професійного догляду в домашніх умовах за найкоротший час.
Ефективне запечатування кутикул волосся
Фен-випрямляч CECOTEC забезпечує швидке та ефективне сушіння волосся, скорочуючи час укладання. Потужний потік повітря 19,7 л/с запечатує кутикулу волосся, забезпечуючи гладкість та блиск.
Швидше висушування
CECOTEC AirLisse 2in1 оснащений високоефективним безщітковим двигуном зі швидкістю обертання 112 000 об/хв, цей потужний двигун забезпечує високу продуктивність, менший знос, більшу довговічність та безшумну роботу.
Зручно та просто
4 температурні режими повітря та 2 швидкості на вибір дозволяють Вам підбирати зачіску відповідно до ваших потреб, гарантуючи ідеальний результат щоразу.
Якісно та дбайливо
Під час укладання волосся CECOTEC AirLisse обробляйте волосся потужним потоком повітря, який зводить до мінімуму теплове пошкодження, зберігаючи його здоровим, блискучим і повним життя.
Ефективне ковзання
Пластини фена-випрямляча розроблені для забезпечення плавного та легкого ковзання по волоссю, захищаючи його та залишаючи його м'якими без найменших пошкоджень.
Холодне обдування
Режим холодного обдування волосся дозволяє зафіксувати зачіску та надати їй додаткового блиску, що дозволяє довше зберегти укладання.
Температурний датчик
При зіткненні з волоссям пластини CECOTEC AirLisse 2in1 рівномірно розподіляють тепло, забезпечуючи ідеальне випрямлення та запобігаючи перегріву, захищаючи ваше волосся.
Датчик вимкнення
Підвищіть безпеку за допомогою датчика вимкнення, який автоматично вимикає фен-випрямляч CECOTEC після певного періоду бездіяльності, заощаджуючи енергію та запобігаючи нещасним випадкам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Випрямлячі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1.37 кг |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A01_EU01_111302 |
| Вага (г) | 690 |
| Вибір температури нагріву | Так |
| Висота | 42 см |
| Висота (мм) | 9dc1341e-c65a-4da4-9139-58f1690d57ab |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 12 см |
| Керамічне покриття | Кераміка/Кератин |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Мoдель | AirLisse 2in1 |
| Призначення | Гладким зачіски/Підготовленням волосся перед укладанням/Об'єму |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Насадки в комплекті | Концентратор/Щетка для випрямлення волосся |
| Новинка | Немає |
| Споживана потужність (Вт) | 1 000 |
| Режими і функції | Автовимкнення/Бережне сушіння/Захист від перегрівання/Іонізація/Подання холодного повітря/Регульоване ск |
| Способ упаковки | db4bb855-9540-4fb0-9ead-552acbbdd5c7 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Золотий |
| Ширина | 10.7 мм |
- Ціна: 4 999 ₴








