влевовправо
-17%Тостер CECOTEC Toast&time 850 Inox Lite
- В наявності
- Код: 137261
1 919 ₴
1 599 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер CECOTEC Toast&time 850 Inox Lite
Підсмажуйте свої улюблені хрусткі тости разом з Toast&time 850 Inox Lite. Стильний дизайн і інтуїтивне керування чудово доповнюють головну функцію приладу - створення неймовірно хрусткого хліба з золотавою скоринкою для максимального задоволення від сніданків!
Потужність 850 Вт
Одночасне приготування 2 скибок
7 рівнів підсмажування
Автовимкнення
Функція "Скасування"
Функції підігріву та розмороження
Знімний лоток для крихт
Ситні сніданки
Завдяки двом надшироким 3,8-сантиметровим отворам і потужністю 850 Вт ви зможете насолоджуватися повноцінним сніданком з будь-якими видами хліба.
Ідеальні хрусткі тости
Тостер має систему самоцентрування, яка підсмажує хліб рівномірно з обох боків. Виберіть один з 7 рівнів підсмажування і насолоджуйтеся ідеальними, хрусткими тостами.
Автоматичне висування та вимкнення
Тостер автоматично витягує тост після закінчення часу, запобігаючи його пригоранню. Крім того, завдяки попередньо встановленим функціям, ви можете розігріти та розморозити хліб одним дотиком.
Дизайн з нержавіючої сталі
Тостер має стильне покриття з нержавіючої сталі, що забезпечує належний догляд та довгий термін служби. Крім того, вам не доведеться турбуватися про очищення завдяки зручному піддону для крихт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Ширина | 19.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Піддон для крихт | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCTC-04837 |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Висота | 30.5 см |
| Висота (мм) | 7b593d1-e04c-4ab5-bb40-48632a91c13a |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 19 см |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Мoдель | Toast&time 850 Inox Lite |
| Новинка | Немає |
| Особливості | 08d9961d-ed5d-49b6-aa38-083d2a51de88 |
| Споживана потужність (Вт) | 850 |
| Способ упаковки | 0e18f9b7-8dd0-456c-aced-2cc09786531c |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
- Ціна: 1 599 ₴




