влевовправо
-17%Кавомашина CECOTEC Cremmaet Compactccino Connected
- В наявності
- Код: 123774
23 999 ₴
19 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавомашина CECOTEC Cremmaet Compactccino Connected
Сучасна та багатофункціональна кавоварка CECOTEC Cremmaet Compactccino Connected створена спеціально для того, щоб радувати Вас найкращою кавою щодня. За допомогою продуманої та ергономічної конструкції, а також 5 рівнях помелу зерен дозволяє приготувати американо, капучино або будь-який інший кавовий напій досить швидко та якісно.
Сучасний та продуманий дизайн
Можливість приготування до 30 різновидів кавових напоїв
Зручний сенсорний дисплей
Резервуаром для молока ємністю 400 мл
Дозатор кави з регулюванням до 14 см
Система Thermoblock
Ваш особистий домашній барист
Приготуйте до 30 сортів напоїв зі свіжомеленою кавою, як гарячих, так і холодних, щоб насолодитися справжнім смаком у кожній чашці і найкомфортнішим і найпростішим способом.
Підключіться до кавоварки із програми Cecotec для смартфона, виберіть ідеальний рецепт або приготуйте повністю персоналізовану каву, щоб вона була свіжоприготовлена саме тоді, коли Вам потрібно.
Зручний сенсорний екран
Кавоварка оснащена сенсорним TFT-екраном, який дозволяє вам взаємодіяти з меню або готувати їх з міцністю кави, яка вам подобається найбільше. Збережіть бажані налаштування та насолоджуйтесь улюбленою кавою одним дотиком.
Завдяки системі Thermoblock кавомашина Cecotec забезпечує швидке нагрівання і дозволяє приготувати свіжомелену каву всього за кілька секунд.
Завдяки системі Thermoblock кавомашина Cecotec забезпечує швидке нагрівання і дозволяє приготувати свіжомелену каву всього за кілька секунд.
Унікальний крем та аромат
Приготуйте ідеальну каву завдяки насосу з тиском в 19 бар, який витягує найкращі смаки та аромати з кави.
Прекрасна кава з м'якою пінкою
Порадуйте себе чудовою, м'якою та густою пінкою, приготовленою за ідеальної температури. Наповніть резервуар об'ємом 400 мл молоком, виберіть ідеальний рецепт і насолоджуйтесь кожним ковтком у повній мірі.
Спробуйте холодну каву
У кавоварці є кілька вбудованих рецептів холодних кавових напоїв, так що ви зможете отримати задоволення від приготування холодної кави максимально легко та швидко.
Свіжомолота кава
Насолоджуйтесь найавтентичнішим смаком завдяки герметичному резервуару для зернової кави ємністю 150 грам, що зберігає весь аромат, а 5 рівнів помелу дозволяють досягти індивідуальної текстури для кожного сорту кави.
Знімний резервуар для води
Готуйте каву щодня завдяки резервуару для води об'ємом 1,1 л без потреби постійно поповнювати її. Крім того, його знімна конструкція дозволяє легко наповнювати та чистити без жодних зусиль.
Продумано до дрібниць
Виберіть потрібний для вас напій з 30 запропонованих та відрегулюйте подачу кави, щоб розмістити чашку або склянку, яка найкраще підходить до вибраного кавового напою.
Легке та просте обслуговування
Кавоварка оснащена системою самоочищення, завдяки чому її канали завжди залишаються такими ж чистими, як першого дня. Крім того, резервуар для відходів є знімним, тому його обслуговування не забирає багато часу.
Автоматичне вимкнення
Забудьте про турботи завдяки системі автоматичного відключення, яка не лише забезпечує високий комфорт, а й знижує споживання енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.05 кг |
| Ширина | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне приготування | Американо/Американо з льодом/Афогато/Венська кава/Вода/Капучино/Капучино з льодом/Кава Бон Бон/Кафе |
| Артикул | CCTC-01460 |
| Вага (кг) | 7,9 |
| Вид | Автомат |
| Види напоїв | 30 |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 46 см |
| Тиск помпи (бар) | 19 |
| Ємність для молока | Так |
| Код відео Youtube (1) | DXZ4x5XOAzo |
| Кількість автоматичних напоїв | 25 |
| Кількість контейнерів для зерен | 1 |
| Кількість ступенів помелу | 5 |
| Контейнер для засипання меленої кави | Без контейнера для засипання меленої кави |
| Максимальна висота чашки | 14 |
| Мoдель | CremmaetCompactccinoConnecte |
| Молочні напої | Молоко/Кава лате/Капучино/Кава по- Ірландськи/Молочний шоколад/Моко/Латте макіато/Флет-вайт/Капучино |
| Напої без молока | Еспресо/Гір'яча вода/Кремає/Кава Бон Бон/Рісретто/Лунго/Американо |
| Новинка | Немає |
| Об'єм (л) | 1,1 |
| Об'єм ємності для молока | 0,4 |
| Об'єм контейнера для зерен (г) | 150 |
| Оснащення | Дисплей/Таймер/Емкість для молока/Wi-Fi/Вбудована кавомолка/Знімний резервуар для води/ |
| Споживана потужність (Вт) | 1 350 |
| Приготування холодних напоїв | Да |
| Розміри | 21e738a4-d65b-4098-aba0-9eb1cbf9bf7c |
| Регулювання напою | Міцність/Об'єм напою/Степінь помелу |
| Способ упаковки | 8db77350-b010-4102-8944-4f6331df0494 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип кавоварки | Кавомашина |
| Тип розміщення | Окремісна |
| Тип управління | Сенсорне + Застосунок у смартфоні |
| Функції | Автоматичне настроювання порцій/Автоматичне промивання пристрою/Автовимкнення/Швидке нагрівання/Віж |
| Холодні напої | Еспресо з льодом/Американо з льодом/Капучино/Латте макіато/Латте/Фрапе |
- Ціна: 19 999 ₴








