влевовправо
-17%Стайлер CECOTEC Bamba CeramicCare 8in1 AirGlam Champagne
- В наявності
- Код: 110495
7 199 ₴
5 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стайлер CECOTEC Bamba CeramicCare AirGlam
Сучасний та багатофункціональний стайлер CECOTEC Bamba розроблений спеціально для зручного та легкого створення найкращих Ваших зачісок. За допомогою технології Coanda і досить великому спектру насадок дозволяє легко і швидко зробити Ваше волосся ідеальним.
Сучасна та практична конструкція
Технологія Coanda
Висока потужність роботи 1400Вт
Інтелектуальний контроль тепла
3 швидкості повітряного потоку та 3 режими температури
Функція холодного повітря
Універсальні можливості
8 насадок, щоб ви могли щодня носити нову зачіску. Вибирайте між феном, щітками діаметром 33 мм, 40 мм і 70 мм, двома гребенями і двома циліндрами для завивки і надайте своєму волоссю новий і унікальний вигляд.
Висока потужність роботи
Стайлер оснащений високошвидкісним безщітковим двигуном зі швидкістю 110 000 об/хв і потужністю 1400 Вт, здатним швидко та ефективно створити будь-яку зачіску. Крім того, завдяки цьому двигуну стайлер працює тихіше, забезпечуючи більш ефективну та довговічну роботу.
Стайлер оснащений технологією Coanda, завдяки якій при розташуванні двох циліндрів для завивки повітря прагне слідувати за потрібним напрямом, а не виходити по прямій лінії, створюючи ідеальні локони.
Надайте волоссю ідеальну форму
Стайлер має головки з керамічним покриттям, які забезпечують рівномірне та швидке нагрівання, що, у свою чергу, знижує пошкодження волосся.
Подбайте про волосся
Завдяки технології Real Ion негативні іони нейтралізують позитивні іони, які природно містяться у волоссі, і змушують кутикулу закриватися, утримуючи вологу в стрижні волосся і зменшуючи кучеряве волосся.
Легке та просте налаштування
Регулюйте рівень впливу на волосся завдяки трьом налаштуванням температури і трьом швидкостям, які дозволять вам укладати волосся так як Вам потрібно.
Функція холодного повітря
Завдяки функції холодного повітря ви можете укладати зачіску, додаючи блиск і легкість унікальність Вашому образу.
Легкі та сучасні зачіски
Стайлер має кабель який може провертатися на 360 градусів, що забезпечує зручність під час використання. Крім того, завдяки знімному фільтру можна легко очистити стайлер і оптимізувати його продуктивність для подальшої роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 2.05 кг |
| Індикатор нагріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCTC-03465 |
| Вага (г) | 1 050 |
| Вибір температури нагріву | Так |
| Висота | 37 см |
| Висота (мм) | d4e7f49c-b402-4538-baf6-296ef2862944 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 9 см |
| Довжина мережевого шнура (м) | 1,8 |
| Керамічне покриття | Кераміка/Кератин |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мoдель | Bamba CeramicCare |
| Призначення | Гладкою зачіски/Горизонтальних локонів/Природної хвилі/Об'єма/Спірильних (вертикальних) локонів |
| Новинка | Немає |
| Особливості | f5bbf26f-e08e-4a81-8951-f64c94bc7175 |
| Споживана потужність (Вт) | 1 400 |
| Режими і функції | Захист від перегрівання/Іонізація/Регульована температура/Регульована швидкість повітряного потоку/Холод |
| Способ упаковки | c7651220-b1d2-4f2c-b53a-8c140421b238 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Стайлер |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 5 999 ₴








