влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушильна машина Dreame L9
Сушильна машина Dreame L9 забезпечує високоякісний догляд за білизною завдяки оптимізованій сушці на основі штучного інтелекту. Подвійний інвертор та тепловий насос забезпечують швидкість, тиху роботу та енергоефективність. Інтелектуальне сушіння на основі ІІ з датчиками температури та вологості зупиняється вчасно для захисту тканини, а система відпарювання PressFree розгладжує сорочку або будь-яку іншу річ лише за 25 хвилин.
Сучасний та стильний дизайн
Інтелектуальне сушіння на основі ІІ
Продумана система відпарювання PressFree
3 вбудовані режими сушіння
Надійна та продумана конструкція з мінімальним рівнем шуму
Ефективне сушіння з використанням теплового насоса з інвертором
Інверторний двигун, інверторний компресор та вентилятор з високим повітряним потоком у поєднанні з оптимальним теплообміном та алгоритмом сушіння на основі штучного інтелекту оптимізують роботу для більш якісного та дбайливого сушіння Ваших речей.
Інтелектуальне сушіння Dreame AI
Завдяки вбудованим датчикам температури та вологості, сушарка Dreame L9 в режимі реального часу визначає рівень сушіння та автоматично зупиняється, економлячи енергію та захищаючи тканину.
Система догляду за тканиною PressFree
Сушарка оснащена великим резервуаром для води об'ємом 480 мл, генерує щільну, насичену пару, яка проникає в волокна тканини, розгладжуючи всі складки та відновлюючи якість ваших сорочок всього за 25 хвилин.
Три рівні сушіння
Точний контроль рівня сушіння відповідно до потреб різних тканин для оптимального догляду та зручності.
Чотиришарова система фільтрації
Чотиришарова система фільтрації затримує частинки, включаючи волосся, дрібний пил, пилок і мікрочастинки, що знаходяться в повітрі, забезпечуючи чистоту та гігієнічність вашого одягу.
Легке та зрозуміле управління
Тактильна віддача на рівні мілісекунд поєднується з приголомшливою візуалізацією за допомогою зручного керування. Виберіть програми прання лише одним плавним поворотом.
Сучасно та компактно
Продуманий, компактний і мінімалістичний дизайн разом з витонченим корпусом ідеально вписується в тумбу шириною 700 мм, покращуючи естетику вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Клас енергоспоживання | B |
| Країна виробник | Китай |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
| Ширина | 88 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція для запобігання сминания | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWD09L90TA |
| Вага (кг) | 54 |
| Різновид сушіння | З тепловим насосом |
| Висота | 68 см |
| Висота (мм) | c0f0da72-070f-44c8-949d-a448b6d9c4c5 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 77 см |
| Клас прання | Немає |
| Кількість програм прання | 30 |
| Максимальне завантаження білизни для прання (кг) | 9 |
| Мoдель | L9 |
| Новинка | Немає |
| Способ упаковки | 848f6f2e-40a5-40a9-98f2-82e31b26ddc0 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип управління | TFT + LED |
| Рівень шуму (дБ) | 68 |
- Ціна: 59 999 ₴








