Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Dreame L9
Сучасна та багатофункціональна пральна машина Dreame L9 створена спеціально для якісного та ефективного прання Ваших речей. За допомогою досить великого барабана об'ємом 11кг разом з різними функціями роботи, а також технології циркулярної подачі миючого засобу не тільки очищає Ваші речі, а й максимально якісно видаляє плями.
Сучасний та стильний дизайн
Велика місткість барабана 11кг
Циркулярне розпилення миючого засобу
Легке та просте управління
Надійна та продумана конструкція з поглинанням вібрації
Розпилення миючого засобу
Дана технологія дозволяє миючий засіб, що подається з основи барабана зі швидкістю потоку 8,5 л/хв, повністю розчинятися і рівномірно розпорошуватися на одяг. Таким чином, миючий розчин ефективно видаляє стійкі плями і забезпечує виняткові результати прання, при цьому пральна машина має клас енергоефективності A-40% за стандартом ЄС, що гарантує чудову роботу при меншому споживанні енергії.
Інтелектуальне прання AI
Пральна машина L9 точно визначає завантаження білизни, підбираючи оптимальний рівень води та регулюючи дозування миючого засобу. Кожне прання забезпечує ідеальний баланс глибокого очищення, дбайливого догляду за тканиною та економії енергії.
Технологія MousseBloom Foam Wash
Технологія MousseBloom Foam Wash покращує процес прання у багато разів, попередньо змішуючи густу піну, яка глибоко проникає в волокна тканини, ефективно видаляючи приховані плями, олії та інші забруднення, що важко виводяться.
Система циркуляції свіжого повітря FreshLoop Plasma
Якщо одяг залишався у пральній машині більше 30 хвилин, система автоматично активується для циркуляції свіжого повітря, запобігаючи утворенню складок. Жодних складок, ніяких запахів — навіть через 12 годин.
Подвійне інтелектуальне дозування
Пральна машина Dreame L9 автоматично дозує точну кількість миючого засобу та кондиціонера для білизни в залежності від завантаження, з точністю до ±1 мл – уникаючи низької якості прання або утворення залишків, що виникають при неточному ручному дозуванні.
TFT-дисплей для зручного керування
Вибирайте програми прання одним плавним поворотом для швидкого та якісного прання разом із Dreame L9.
Система зниження вібрації та балансування
Dreame L9 забезпечується продуманою конструкцією з 4 амортизаторами та 2 пружин підвіски. Ідеальна стабільність навіть за високошвидкісного обертання забезпечує низький рівень шуму 55 дБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Ширина | 89 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автодозування мийного засобу | Да |
| Артикул | DWF11L90TA |
| Вага (кг) | 76 |
| Вид | Автомат |
| Висота | 67.4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 71.1 см |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Клас прання | Да |
| Максимальне завантаження білизни для прання (кг) | 11 |
| Максимальна швидкість віджимання (об/хв) | 1400 |
| Мoдель | L9 |
| Новинка | Немає |
| Оброблення парою | Да |
| Відтермінування старту | Да |
| Підтип | З фронтальним завантаженням |
| Розміри | 24dbcba7-b858-4a0f-a1ed-d82c0ad9010f |
| Способ упаковки | 08e26baf-a0f3-42fc-a3ac-2d985fc91603 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип управління | TFT + LED |
| Рівень шуму віджиму | 76 |
| Рівень шуму прання | 58 |
- Ціна: 50 999 ₴








