Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Dreame S6
Сучасна та багатофункціональна пральна машина Dreame S6 створена спеціально для якісного та ефективного прання Ваших речей. За допомогою досить великого барабана об'ємом 6кг разом з різними функціями роботи, а також технології циркулярної подачі миючого засобу не тільки очищає Ваші речі, а й максимально якісно видаляє плями.
Сучасний та стильний дизайн
Велика місткість барабана 6кг
Луската внутрішня конструкція барабан
Парова стерилізація під час роботи
Легке та просте управління
Надійна та продумана конструкція
Тонкий та продуманий дизайн
Завдяки ультратонкому корпусу шириною 390 мм пральна машина легко поміститься у компактних приміщеннях. Великий барабан діаметром 530 мм розширює зону обертання, забезпечуючи ретельніше очищення речей.
Бережне ставлення до одягу
Внутрішній барабан має конструкцію у вигляді лусочок, який утворює рівномірну водяну плівку між стінкою барабана та тканиною під час роботи. Дана конструкція ефективно мінімізує пряме тертя та стирання, дбайливо зберігаючи текстуру та форму одягу навіть при тривалому використанні. У той же час текстурована поверхня посилює обертальний рух одягу, оптимізуючи контакт з миючим розчином для ретельного видалення плям без шкоди для дбайливого догляду за тканиною.
Збережіть гігієнічність та свіжість вашого одягу
Високотемпературна пара при температурі до 90 градусів за Цельсієм глибоко проникає в волокна тканини, руйнуючи структуру клітин бактерій і пилових кліщів, забезпечуючи ретельну дезінфекцію. На відміну від хімічних дезінфікуючих засобів, цей процес обробки парою не залишає слідів, зберігаючи одяг чистим, безпечним і дбайливим для чутливої шкіри, а також нейтралізуючи стійкі запахи.
Високоякісне прання речей
3 хвилини дбайливого обертання на низькій швидкості м'яко розправляє одяг, розгладжуючи складки та зберігаючи її первісну форму. Одяг розправляється природним чином, тканини залишаються гладкими, а складки зменшуються.
Чисті речі за 15 хвилин
Ідеально підходить для злегка забрудненого одягу або швидкого освіження. Всього за 15 хвилин ваш повсякденний одяг стане чистим і свіжим.
Високоефективний безщітковий двигун
Безщіткова конструкція двигуна забезпечує високу потужність за низького енергоспоживання для тривалого використання. Вона гарантує точне керування швидкістю для видалення стійких плям та дбайливого догляду за делікатними тканинами, а низький рівень вібрації та шуму забезпечує тиху роботу.
Догляд за кольором під час прання в холодній воді
Технологія прання в холодній воді допомагає зберегти яскраві кольори, запобігти небажаному усадці та деформації, а також зберегти м'якість і гладкість тканини, продовжуючи термін служби та зберігаючи відчуття новизни ваших улюблених речей після кожного прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Ширина | 88 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автодозування мийного засобу | Немає |
| Артикул | DWF06S30CA |
| Вага (кг) | 47 |
| Вид | Автомат |
| Висота | 64 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 45 см |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Максимальне завантаження білизни для прання (кг) | 6 |
| Максимальна швидкість віджимання (об/хв) | 1000 |
| Мoдель | S6 |
| Новинка | Немає |
| Оброблення парою | Да |
| Відтермінування старту | Да |
| Підтип | З фронтальним завантаженням |
| Споживання води (л) | 47 |
| Споживання електроенергії | 0,67 кВт/ч |
| Привід | Ремінний |
| Розміри | 3b2bed31-aa99-4553-9617-38a74068d7fd |
| Способ упаковки | 08e26baf-a0f3-42fc-a3ac-2d985fc91603 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Рівень шуму віджиму | 74 |
| Рівень шуму прання | 58 |
- Ціна: 13 999 ₴








