влевовправо
-17%Гриль електричний CECOTEC Rock’nGrill 1500 Rapid
- В наявності
- Код: 43399
2 039 ₴
1 699 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль електричний CECOTEC Rock'nGrill 1500 Rapid
Приготуйте гамбургери, розігрійте бутерброди або зробіть тости на сніданок з новим грилем Rock'nGrill потужністю 1500 Вт, який швидко нагрівається і відмінно прожарює! Антипригарне покриття RockStone відмінно підійде для різних страв, воно не завдає шкоди навколишньому середовищу і людині, оскільки не утворює шкідливих токсинів PFOA І PTFE під час нагрівання.
Контейнер для жиру
Контейнер для жиру робить використання гриля дуже зручним.
Плаваюча кришка
Контактні грилі з плаваючою кришкою комфортніші у використанні, так як верхня пластина адаптується по висоті до будь-якої товщини страви для рівномірного приготування.
Широка поверхня
Поверхня шириною 24,5x17,3 см дозволить готувати будь-які страви. Вона вміщує кілька гамбургерів, бутерброди, тости і т.д.
Швидкий нагрів
Завдяки своїй потужності, гриль розподіляє тепло по всій поверхні оптимальним, швидким і рівномірним способом, щоб приготувати страви в найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.02 кг |
| Ширина | 13 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від вітру | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCTC-03065 |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Висота | 30 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 33 см |
| Діапазон потужності | 1500-2000 |
| Дисплей | Немає |
| Довжина мережевого шнура (м) | 77 |
| Кількість жарильних поверхонь | 2 |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Матеріал корпусу | Можливість вертикального зберігання/Індикатор нагріву/Індикатор роботи/Регулювання положення пластин/ |
| Мoдель | Rock’nGrill 1500 Rapid |
| Напруга | 220 - 240 |
| Новинка | Немає |
| Відкриття на 180° | Немає |
| Підставка на ніжках | Немає |
| Положення пластин | Гриль |
| Споживана потужність (Вт) | 1 500 |
| Розмір робочої поверхні | 24,5 х 17,3 |
| Розміри | 5f0606ad-296e-40ae-8bdd-bd22d21db7f6 |
| Решітка | Немає |
| Способ упаковки | cfa5ba15-bb3d-4e18-9b6e-49e45269ad70 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Сфера використання | Побутової |
| Знімний піддон для збору жиру | Так |
| Тип | Закритий (двосторонній) |
| Тип нагріву | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 1 699 ₴








