влевовправо
-17%Пилосос Cecotec Conga 700 PowerHead
- В наявності
- Код: 144214
7 199 ₴
5 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос Cecotec Conga 700 PowerHead
Сучасний та потужний пилосос Cecotec Conga 700 PowerHead дозволяє проводити прибирання швидко та максимально ефективно. За допомогою високоефективного двигуна з потужністю 615Вт та світлодіодного підсвічування зони прибирання забезпечує кращу чистоту у Вашому будинку.
Сучасна та продумана конструкція
Висока потужність роботи 615Вт
Світлодіодне підсвічування зони прибирання
Функція міні-пилососу
Високоефективна система фільтрації
Неперевершена сила всмоктування
Маючи потужність 615 Вт, пилосос справляється з будь-яким типом забруднень завдяки моторизованій щітці та тиску всмоктування 18 кПа, які глибоко проникають у поверхню, видаляючи навіть найстійкіші забруднення.
Прибирайте все
Моторизована щітка Conga 7000 PowerHead ефективно видаляє пил та практично будь-які інші забруднення, щоб ваш будинок виглядав чисто та свіжо.
Вбудоване освітлення щітки
Пилосос Cecotec Conga 700 PowerHead оснащений підсвічуванням, яке освітлює зону прибирання, дозволяючи побачити частинки бруду і тим самим усунути невидимий пил на будь-якому типі підлоги.
Прибирання всього будинку за один раз
Завдяки великому об'єму пилозбірника 500 мл ви можете прибрати весь будинок, не спустошуючи резервуар. Після завершення прибирання просто від'єднайте і спустошіть у пару рухів, все просто.
Висококласна фільтрація
Забудьте про пил і алергени завдяки високоефективному фільтру, здатному затримувати великий відсоток алергенів, викидаючи чистіше повітря, ніж те, що надходить через всмоктуючий отвір пилососа.
Все для якісного прибирання
В комплект входять насадки для меблів та щілин, моторизована щітка та настінне кріплення, щоб ви могли максимально ефективно прибирати свій будинок. Крім того, насадка оснащена технологією 360 ° Twisted, яка забезпечує відмінну мобільність та спрощує прибирання.
Дістанься до будь-якого кута
Пилосос оснащений 6-метровим кабелем, що дозволяє з комфортом пилососити, не перемикаючи розетки постійно, а режим міні-пилососа з додатковими насадками робить процес прибирання набагато ефективнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.54 кг |
| Ширина | 52.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Да |
| Артикул | CCTC-08574 |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага з пакованням (brutto) | 4,54 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 2,2 |
| Висота | 34 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 19.5 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 6 |
| Додаткові можливості | Захист від перегрівання/Ручний пилосос із насадками |
| Додаткові насадки | Комбінована щітка 2 в 1/Електрощітка пол/килим |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Немає |
| Кнопки на ручці | Немає |
| Матеріал трубки | Металева |
| Мoдель | Conga 700 PowerHead |
| Новинка | Так |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Основні насадки | Турбощетка |
| Особливості | Немає |
| Паркетна щітка | Так |
| Підсвітка кнопок | Немає |
| Положення регулятора потужності всмоктування | Немає |
| Споживана потужність (Вт) | 615 |
| Прогумовані колеса | Немає |
| Радіус дії (м) | 6 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | c379f2d0-ab57-4f1c-9665-4c5454daaa1f |
| Режими роботи | Стандартний |
| Сила всмоктування | 18 000 |
| Способ упаковки | 2040e4de-0aa6-4b32-bdb3-2e4eb96461dc |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр/Без мішка |
| Тип центральної щітки | Моторизована/Стандартна |
| Турбощітка | Так |
| Рівень шуму (дБ) | 78 |
- Ціна: 5 999 ₴






