влевовправо
-17%Господарський пилосос Cecotec Conga Rockstar Wet & Dry Steel Max
- В наявності
- Код: 136079
4 319 ₴
3 599 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миючий пилосос Cecotec Conga Rockstar Wet & Dry Steel Max
Сучасний та потужний миючий пилосос Cecotec Conga Rockstar Wet & Dry Steel Max створений спеціально для якісного та ефективного прибирання Вашої території перед будинком. За допомогою потужного двигуна 1400Вт та можливістю збирати як пил та бруд, так і рідина робить пилосос Cecotec кращим помічником при прибиранні території.
Сучасний та компактний дизайн
Висока потужність роботи 1400Вт
Прибирання пилу та бруду та рідин
Пилосос із контейнером об'ємом 20л
Легка та транспортабельна конструкція
Високоякісна робота
Миючий пилосос Cecotec Conga Rockstar швидко всмоктує тверді частинки та рідини завдяки двигуну постійного струму потужністю 1400 Вт, що забезпечує легке та глибоке прибирання. Крім того, його подвійний фільтр продовжує термін його служби та зберігає його продуктивність, так що ви можете пилососити ефективно довго та без проблем.
Повна універсальність
Пилосос оснащений 5-метровим кабелем, гнучким шлангом і щілинною насадкою, що полегшує прибирання навіть важкодоступних куточків завдяки великому радіусу дії.
Прибирання всієї Вашої території
Миючий пилосос Cecotec Conga Rockstar має пилозбірник ємністю 20 л, що дозволяє очистити весь ваш сад без необхідності спорожняти бак. Крім того, завдяки зручній ручці для перенесення ви можете брати пилосос із собою куди завгодно.
Глибоке очищення
Пилосос оснащений високоефективним HEPA-фільтром, який завдяки своїй мережі мікроскопічних волокон відфільтровує пил для більшої якості прибирання.
Збір як пилу так і рідин
Миючий пилосос Cecotec глибоко очищає та видаляє всі види бруду, як тверді, так і рідкі, найбільш зручним способом завдяки своїй універсальній системі всмоктування.
Режим видування
Додатковий режим прибирання з функцією видування повітря дозволяє збільшити процес прибирання у Вашому саду та прибрати опале листя.
Металевий корпус
Металева конструкція забезпечує велику довговічність та скорочує потребу в обслуговуванні, тому ви можете проводити прибирання рік за роком з однаковою ефективністю.
Зручно та просто
Пилосос оснащений системою легкого очищення, яка запобігає Вашому контакту з брудом і в пару руху дозволяє очистити пилосос для подальшого ефективного прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.84 кг |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Артикул | CCTC-08114 |
| Вага з пакованням (brutto) | 7,2 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 6,84 |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 36 см |
| Рік випуску | 2025 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Довжина мережевого шнура (м) | 5 |
| Додаткові можливості | Прогумовані колеса/Сбір рідин |
| Додаткові насадки | Основна насадка/Комбінована насадка зі щіткою/Щелева насадка/Насадка для видування/Гибкий шланг |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Мoдель | Conga Rockstar Wet & Dry |
| Мийка підлоги гарячою водою | Немає |
| Миття підлог із парою | Немає |
| Миття підлог із піною | Немає |
| Призначення | Для авто/Для килимів/Для килимліна/Для ламінату/Для лінолеуму/Для меблів/Для паркету/Для плитки/Для ш |
| Наявність сьемного пилососа | Без знімного пилососа |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 20 |
| Особливості | 3b696203-45d0-4414-a138-fb60a040f185 |
| Особливості конструкції | Зберігання насадок на корпусі/Можливість використання одноразового мішка |
| Споживана потужність | 1 400 |
| Радіус дії | 5 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 57414807-dcc3-49ff-9d72-41cd593e9a4d |
| Режими прибирання | Стандартний/Видув |
| Збирання рідин | Да |
| Сила всмоктування | 22 000 |
| Способ упаковки | 158397d3-34ea-4a33-93c5-dd94c3896b30 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип сміття | Для бетонного пилу/Для битого скла/Для дрібного пилу/Для дрібнодисперсного пилу/Для тирси/Для шерсті ж |
| Тип харчування | Дротовий |
| Тип покриття | Для асфальту/Для брусчатки та тротуарної плитки/Для бетонних підлог/Для плитки та керамограніту/Для тер |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип прибирання | Збирання рідин/Суха |
| Прибирання килимів | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 86 |
| Функції пилососа | Збирання рідин/Сбір габаритного сміття/Розитка для електроінструменту |
- Ціна: 3 599 ₴








