влевовправо
-17%Пилосос Cecotec Conga Popstar 600 Vital
- В наявності
- Код: 110950
3 599 ₴
2 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний пилосос Cecotec Conga Popstar 600 Vital
Cecotec Conga Popstar 600 Vital забезпечить бездоганну чистоту вашого будинку без зайвих зусиль. Завдяки своїй багатофункціональності та зручності він стане вашим вірним помічником у боротьбі з різними видами забруднення. Радіус роботи з проводом складає 6 м, завдяки чому ви зможете легко прибирати велику площу.
Технологія UltraPower
Радіус роботи з проводом 6 м
Сучасний та стильний дизайн
Сила всмоктування 18000 Па
Висока потужність при низькому споживанні
Технологія UltraPower надає пилососу Cecotec Conga Popstar 600 Vital максимальну ефективність прибирання при мінімальному енергоспоживанні, а його потужність споживання 600 Вт у поєднанні з силою всмоктування 18 кПа дозволяє легко видаляти складні види забруднення.
Бездоганна чистота без зусиль
Завдяки основній щітці пилосос легко справляється з будь-якими видами бруду, залишаючи ваш будинок чистим після кожного прибирання.
Насолоджуйтесь тишею
Низький рівень шуму 79 дБ дозволяється прибиратися у будь-який час доби, не турбуючись про те, що спокій близьких може бути порушено.
Технологія Cyclonic System
Циклонна технологія запобігає утворенню засмічення та підтримує ефективність всмоктування на постійно високому рівні незалежно від кількості сміття у контейнері.
Турбота про здоров'я
Система фільтрації HEPA у пилососі Conga Popstar 600 Vital забезпечує бездоганну чистоту вашого будинку. HEPA-фільтр поглинає дрібні частинки пилу, гарантуючи вам чисте повітря.
Великий радіус дії
Кабель XXL дарує вам небачену свободу під час прибирання. Радіус дії до 6 метрів забезпечує широку зону охоплення, дозволяючи легко дістатися до важкодоступних місць. Більше жодних обмежень, тільки бездоганна чистота у всьому будинку.
Безперервне прибирання
Пилосос Cecotec Conga Popstar 600 Vital з містким об'ємом пилозбірника 500 мл забезпечує безперебійне прибирання без необхідності зупинятися та спустошувати контейнер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.75 кг |
| Ширина | 31.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Немає |
| Артикул | CCTC-05672 |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага з пакованням (brutto) | 3,75 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 2 |
| Вага пристрою разом з усіма аксесуарами (netto) | 2,318 |
| Висота | 44 см |
| Висота (мм) | 289516ac-9797-4986-bbf2-1f67c28507a0 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 19.5 см |
| Рік випуску | 2025 |
| Довжина мережевого шнура (м) | 6 |
| Додаткові можливості | Ручний пилосос із насадками |
| Додаткові насадки | Для м'яких меблів/Щілинна |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Немає |
| Кнопки на ручці | Немає |
| Матеріал трубки | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Conga Popstar 600 Vital |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Особливості | Немає |
| Паркетна щітка | Немає |
| Підсвітка кнопок | Немає |
| Споживана потужність (Вт) | 600 |
| Прогумовані колеса | Немає |
| Радіус дії (м) | 6 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | e16daacb-b923-4580-9eb4-2b5275ec2622 |
| Режими роботи | Стандартний |
| Сила всмоктування | 18 000 |
| Способ упаковки | 2bf158a7-9333-4587-85c1-9c2959f372ca |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр/Без мішка |
| Тип труби всмоктування | Металева телескопічна |
| Тип центральної щітки | Прямоток |
| Турбощітка | Немає |
| Рівень шуму (дБ) | 79 |
- Ціна: 2 999 ₴








