Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миючий пилосос Wet&Dry Vacuum Cleaner MOVA M50
Миючий пилосос Wet&Dry Vacuum Cleaner MOVA M50 розроблений для комплексного прибирання Вашого будинку чи квартири. Пилосос справляється з вологим і сухим прибиранням одночасно, завдяки короткому часу очікування та відсутності необхідності в ручному сушінні як при використанні звичайної швабри, миття підлог та самоочищення відбуваються швидко і без допомоги рук, а вдосконалена багатофункціональна щітка з конструкцією проти намотування волосся відмінно підходить як для килимів, так і для килимів.
Сучасний та стильний дизайн
Високий функціонал сухого та вологого прибирання
Висока потужність всмоктування 22000 Па
Ефективне сушіння та миття швабри гарячою водою та повітрям
Ергономічна та гнучка конструкція пилососа
Приємний та чіткий LED дисплей
Технологія штучного інтелекту EdgeCoverage
Завдяки технології штучного інтелекту EdgeCoverage, MOVA M50 оснащений роботизованим маніпулятором на передній стороні роликової щітки, який активно висуває скребок, щоб дістатися щілин уздовж передньої кромки стіни, забезпечуючи повне та якісне очищення. Під час руху назад роботизований маніпулятор швидко опускається та очищає підлогу, одночасно видаляючи залишки води за допомогою пилососа та не залишаючи розлучень.
Система проти намотування волосся
MOVA M50 оснащена скребком з щільно розташованими зубами, розташованими поруч із щіткою, що дозволяє мінімізувати намотування волосся та покращити його захоплення. Навіть при великій кількості волосся скребок ефективно захоплює їх, запобігаючи сплутуванню. Зуби скребка глибоко проникають в основу щетини щітки, забезпечуючи ретельне очищення, піднімаючи і видаляючи волосся біля коріння, зберігаючи чисту щітку і не допускаючи сплутування.
Плавне та легке прибирання
Допоміжне колесо значно знижує опір при роботі пилососа для вологого та сухого прибирання, забезпечуючи плавне ковзання та керування. Завдяки зусиллю поштовху вперед близько 1,0 Н та зусиллю тяги назад 3,3 Н колесо активно спрямовує пилосос вперед та назад з мінімальними зусиллями.
Миття щітки гарячою водою
MOVA M50 ретельно очищає щітку після кожного збирання, використовуючи воду температурою 90 градусів за Цельсієм, ефективно розчиняючи жир і видаляючи бруд, забезпечуючи стерилізацію щітки до 99,99%.
Сушіння щітки гарячим повітрям
Для швидкого сушіння MOVA M50 поєднує відцентрову силу та гаряче повітря 90 за Цельсієм, забезпечуючи швидкий та ефективний результат. Герметична конструкція забезпечує ефективне сушіння за низького рівня шуму.
LED дисплей продуманий до дрібниць
MOVA M50 оснащений LED дисплеєм який з відмінною чіткістю завжди підкаже, що за режим працює в даний момент.
Без неприємного запаху
MOVA M50 має спеціальний антибактеріальний дозатор, у якому використовуються висококонцентровані речовини для активного поглинання молекул запаху, таких як сірководень. Він також забезпечує цілодобову свіжість до 7 днів при звичайному використанні.
Вибирайте режими самоочищення, плануйте самоочищення за часом та відстежуйте хід робіт у режимі реального часу за допомогою програми для смартфона. Фіксуйте тривалість кожного сеансу прибирання, режим та керуйте кількома пилососами для вологого та сухого прибирання одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Звичайний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Ширина | 75.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Немає |
| Автоматичне сушіння валиків | Да |
| Артикул | HMH66A |
| Вага з пакованням (brutto) | 11,6 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 5,1 |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 46 |
| Висота | 39.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина | 35.3 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Сбір рідин/Розумний датчик забрудненості |
| Ємність акумулятора (А·год) | 4 000 |
| Індикатори дисплея | Індикатор забрудненості/Нагадування про технічне обслуговування/Остаток заряду/Режим прибирання/Повідомл |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Мoдель | M50 |
| Мийка та сушіння щіток | Гарячим повітрям 90 градусів за Цельсієм |
| Мийка підлоги гарячою водою | Немає |
| Призначення | Для ламінату/Для лінолеуму/Для плитки/Для паркету/Для шерсті тварин |
| Наявність бортів біля щітки | Без бортів |
| Наявність сьемного пилососа | Без знімного пилососа |
| Напруга акумулятора | 21,6 |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,7 |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води | 700 |
| Об'єм резервуара для чистої води | 800 |
| Особливості | Режим швидкого сушіння 5 хв/Самоочищення/Захист від намотування волосся/Мощові |
| Площа прибирання на одному заряді | 350 |
| Споживана потужність | 450 |
| Регулювання потужності | Автоматично |
| Режими прибирання | Автоматичний/Сбір Рідиностей/Турбо |
| Збирання рідин | Да |
| Сила всмоктування | 22 000 |
| Способ самоочистки | Мийка щіток і сушіння гарячим повітрям 90 °C |
| Способ упаковки | 42ce8d14-0fda-401d-a2e5-1a0b26029b4f |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип дисплея | LED |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | З контейнером для води |
| Тип труби всмоктування | Згинається |
| Тип прибирання | Волога/Сбір рідин/Мойка підлоги/Суха |
| Прибирання килимів | Немає |
| Розумний датчик забрудненості | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 71 |
| Функції пилососа | Розумний датчик забрудненості |
| Характеристики акумулятора | 6*4,000 mAh |
- Ціна: 13 999 ₴







