Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр для миючого пилососу Dreame H14 Dual та Dreame H14 AE
Змінний фільтр розроблений для миючих пилососів Dreame H14 Dual та Dreame H14 AE. Фільтр легко знімається та встановлюється, гарантуючи постійну фільтрацію пилу, волосся та дрібних забруднень. Конструкція має на увазі просте встановлення без використання різних інструментів - мінімум зусиль для максимального ефекту прибирання.
Сумісність з моделями Dreame H14 Dual та Dreame H14 AE
Легка та зручна заміна
Високоефективна фільтрація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HHP3 |
| Вага | 0,05 |
| Вага (г) | 50 |
| Висота | 8 см |
| Висота (мм) | 6af71c78-0b37-43ca-a465-d3977ca8c249 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Глибина | 7 см |
| Мoдель | HHP3 |
| Призначення | Пилососи |
| Новинка | Немає |
| Сумісність | H14 AE/H14 Dual |
| Способ упаковки | 3fb06aec-ef8e-4a64-806b-59dac157db74 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип аксесуара | Фільтр |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 599 ₴