влевовправо
-17%Робот пилосос миючий MOVA S70 Roller White
- В наявності
- Код: 148176
43 199 ₴
35 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос миючий MOVA S70 Roller
Робот-пилосос миючий MOVA S70 Roller - це найновіший помічник для бездоганного прибирання, здатний легко долати килимові покриття висотою до 22 мм і легко переміщатися між кімнатами. Завдяки функції вологого прибирання HydroForce та високої потужності всмоктування 28000 Па гарантують ідеальну чистоту на будь-якій поверхні. З таким поєднанням потужності та інноваційних рішень ви завжди будете впевнені в результаті.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність всмоктування 28000 Па
Технологія вологого прибирання HydroForce
Навігаційна система CovertSense
Повноцінна станція самоочищення
Надійна та міцна конструкція
Автоматичне поповнення води
Док-станція автоматично поповнює резервуар для води пилососа, забезпечуючи безперервне прибирання без ручного доливання.
Високошвидкісний двигун високої потужності
Робот-пилосос миючий MOVA S70 Roller забезпечує потужне, але тихе прибирання із силою всмоктування 28 000 Па, а оптимізована для повітряного потоку конструкція щітки TroboWave DuoBrush покращує збір сміття – разом вони видаляють волосся та пил за один прохід.
Прибирання кожного куточка від пилу та бруду
Розроблений для прибирання в найбільш важкодоступних місцях, MOVA S70 Roller поєднує в собі системи швабри MaxiReach і щітки MaxiReach з технологією вологого прибирання HydroForce і інтелектуальною технологією висування, забезпечуючи повне очищення по периметру.
Очищення навіть важкодоступних місць
Завдяки вбудованій технології DToF, ультратонкий профіль товщиною 90 мм легко проходити під меблями, такими як дивани та ліжка, ретельно видаляючи прихований пил, шерсть тварин та сміття з важкодоступних місць.
Комплексна та точна навігація
Система навігації Covertsense, оснащена прихованим лазером DToF значно покращує розпізнавання об'єктів на великій відстані. Датчик DToF з високою точністю складає карту вашого будинку, вміло уникаючи поширених перешкод для безпроблемного прибирання.
Мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття
4-рівнева продумана система гарячого миття пропонує чотири режими температури води 45, 60 і 80 градусів за Цельсієм для усунення шкідливих мікробів та неприємного запаху. Автоматичне поповнення води для вологого прибирання та випорожнення, а також сушіння гарячим повітрям при 70 градусів за Цельсієм повноцінно очищає та висушує для подальшого якісного прибирання Вашої оселі.
Повноцінне прибирання за один раз
Удосконалений резервуар для чистої води об'ємом 5 л у поєднанні із вбудованим резервуаром на 150 мл робота-пилососа дозволяє проводити прибирання з мінімальною участю людини, підвищуючи ефективність та економлячи час. Цього цілком достатньо для прибирання будь-якого житлового приміщення.
Пил, бруд та волосся будуть прибрані за лічені секунди
Додаткова щітка CleanChop 3.0 зрізає волосся, а бічна щітка, що обертається ексцентричним колом, відкидає їх. Подвійний захист від сплутування ефективно справляється з волоссям та шерстю тварин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Вага | 17.74 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовивантаження сміття з робота | Да |
| Автоматичне подавання мийного засобу | Немає |
| Автоматичне прання насадок | Да |
| Автоматичне сушіння насадок | Тепле повітря |
| Автоматичний пошук зарядного пристрою | Так |
| Автоувеличение потужності на килимах | Так |
| Артикул | RLZ12SE-Wh |
| База автовыгрузки сміття в комплекті | Так |
| Бічна щітка | Да |
| Вага (кг) | 13,51 |
| Вибробак для вологого прибирання | Немає |
| Відеомоніторинг приміщення | Немає |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 180 |
| Допоміжна навігація | Уникнення дрібних об'єктів |
| Висувна насадка | Висувна насадка мийна та для сухого прибирання |
| Висота | 57.3 см |
| Висота (мм) | 3da907ec-4432-4eaf-9073-bd9d1cf284b5 |
| Висота подолання килимового покриття | До 1.2 |
| Габарити станції | 340 х 255 х 503 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина | 39.3 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчики | Датчик визначення дрібних предметів/Датчик визначення типу поверхні/Дотчики від падінь/Датчик від |
| Рух робота на карті | Так |
| Додатковий бак для вологого прибирання (у комплекті) | Немає |
| Ємність пакета для сміття | 3 200 |
| Запасні аксесуари в наборі | Немає |
| Запам'ятовування поверхів | Да |
| Звуковий сигнал | Так |
| Використання алгоритмів штучного інтелекту | Да |
| Кількість збережених карт | 4 поверхи |
| Комплектація | Робот-пилосос мийний/Мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття/Подовжувальна пластина рам |
| Максимальна потужність всмоктування | 28 000 |
| Мoдель | S70 Roller |
| Мультикартография (кілька поверхів) | Так |
| Новинка | Немає |
| Обсяг аквафильтра (л) | 150 |
| Об'єм пилозбірника (л) | 240 |
| Об'єм резервуара для чистої води в базі | 5 000 |
| Об'єм резервуара для відпрацьованої води в базі | 4 500 |
| Опускається LIDAR | Да |
| Освітлення шляху | Да |
| Особливості | Звертальний/Для високих порог/Для прибирання шерсті тварин і волосся/Площа прибирання на 100 м2 і більше/Пр |
| За висотою | до 10 см |
| Підтримка ОС | Android/iOS |
| Під'єднання бази до водостічної системи дому | Опціонально |
| Підйом модуля вологого прибирання під час в'їзду на килим | Да |
| Подолання перешкод | до 2 см |
| Розклад прибирання на кожен день тижня | Так |
| Режими прибирання | Повернення на базу з будь-якої кімнати/Вибір кімнати (зони) прибирання/Персоналізована налаштування збирання врожаю |
| Самообслуговування робота | Повне самообслуговування |
| Скидання насадок на станції | Немає |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Сигнал акумулятора | Да |
| Система вологого прибирання | Роликова насадка |
| Системи додаткової навігації | 3D-сканер/Інфрачервоний датчики/Механічний бампер |
| Сумісність з базою автовыгрузки сміття | Так |
| Сумісність з голосовими асистентами | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Способ упаковки | caf35287-9467-4fb5-b8a0-f5fb666c17d3 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології | CleanChop/Flexible App Control/HydroForce/MaxiReach/CovertSense/TurboForce9/AutoShield |
| Тип вологого прибирання | Мийка підлоги |
| Тип основної навігаційної системи | Лазер (LIDAR)/AI RGB-камера |
| Тип основної щітки | V-подібна (прогумована) |
| Тип турбощітки | V-подібна |
| Тип прибирання | Волога/Суха/Мойка підлоги |
| Тип управління | Кнопка старту на роботі/Управління за допомогою смартфона |
| Тип фільтра | HEPA/Нейлоновий фільтр |
| Типи покриття | Вінілова підлога/Кафель/Ковролін/Ламінат/Паркет/Плитка/Ворсистий килим |
| Трансляція відео з камери робота | Немає |
| Рівень шуму (дБ) | 63 |
| Установка віртуальних стін | Через програму |
| Форма | Кругла |
| Функції вологого прибирання | Уникнення килимів під час вологого прибирання |
| Функції зі смартфона | Установлення віртуальної стіни/Вибір території-кімнат для прибирання |
| Функціонал | Оновлення прибирання з того ж місця після підзаряджання/Автозбільшення потужності на килимах/База автовиг |
| Функція пам' яті | Да |
| Функція підігрівання води для прибирання | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 43.5 мм |
| Мова додатки | Англійська/Російська/Українська |
- Ціна: 35 999 ₴








