влевовправо
-17%Ручний акумуляторний пилосос MOVA Portable Vortex 4 в 1 (MDV001)
- В наявності
- Код: 148723
3 599 ₴
2 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний пилосос 4 в 1 MOVA
Сучасний та компактний портативний пилосос 4 в 1 MOVA створений спеціально для максимально швидкого та ефективного очищення невеликих житлових місць чи автомобілів. За допомогою високої потужності всмоктування 14000Па та різноманітного набору насадок, робить пилосос MOVA по справжньому незамінним помічником у практично будь-якому прибиранні.
Сучасний компактний формат — зручно зберігати в салоні автомобіля та використовувати щодня
Потужність всмоктування до 14 000 Па — ефективно прибирає навіть складний бруд
Два режими роботи - для швидкого та ефективного очищення
Циклонний фільтр із HEPA — затримує дрібний пил і не дає йому повертатися назад у повітря, забезпечуючи чистіший результат
Зарядка через USB — легко заряджати будь-де за допомогою стандартного кабелю, без потреби в окремих блоках живлення
Різні насадки в комплекті — для авто, меблів і важкодоступних місць
Високоефективний безщітковий двигун має потужність 80 Вт, що забезпечує силу всмоктування до 14 000 Па. Коли ви притискаєте насадку до тканини, пилосос збирає пил зверху та витягує його для висококласного очищення. Ви впораєтеся зі складним сміттям на зразок розсипаної кави або вуличного бруду в машині за один прохід.
Багатофункціональність використання
Багатофункціональний автомобільний пилосос «чотири в одному»: поєднує в собі функції всмоктування, видування, накачування та спуску повітря. Це дозволяє прибирати різні забруднення у Вас в авто.
Насадка для меблів
Насадка для меблів пилососу MOVA дозволяє здійснювати прибирання як у кріслах автомобіля, так і домашньої меблів. Це дозволяє прибирати в тих місцях, де звичайне прибирання менш ефективне.
Легке та зручне управління
Кнопкове керування пилососа MOVA дозволяє забиратися не тільки швидко і просто, кнопка дозволяє повністю керувати пристроєм і перемикатися в режимах роботи, а швидко знімні насадки не займають багато часу для подальшого прибирання.
Продумано до дрібниць
Фільтрація частинок розміром 0,3 мкм до 99,97%, запобігаючи вторинному забруднення і робить процес прибирання більш ефективним. Пилозбірник об'ємом 0.16л дозволяє досить довго очищати різні меблі, а світлова індикація завжди покаже готовий пилосос MOVA до прибирання чи ні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Артикул | MDV001 |
| Вага | 0,61 |
| Вага (кг) | 0,31 |
| Час заряду акумулятора (год) | 2,5 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 30 |
| Висота | 47.3 см |
| Висота (мм) | 3d7b0756-a73d-4fc5-af49-8c77308cd8db |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 34.3 см |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Захист від перегрівання/Ручний пилосос із насадками/Функція видування/Функція насоса |
| Додаткові насадки | Щілинна насадка комбінована 2 в 1/Довжинна насадка для видування/Коротка насадка для видування/Н |
| Мoдель | MDV001 |
| Новинка | Немає |
| Номінальна напруга | 7,4 |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,16 |
| Особливості | b909a257-5249-4ae8-9e37-17eb4a8264e9 |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність (Вт) | 80 |
| Сила всмоктування | 14 000 |
| Способ упаковки | 53b5f953-37c6-4f10-bf3a-ce40b8d99364 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Термооброблення | Немає |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип пилососа | Акумуляторний |
| Рівень шуму (дБ) | 76 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 2 999 ₴






