влевовправо
-17%Іригатор MOVA Ripple 10 (AWF14A-BK)
- В наявності
- Код: 148412
1 679 ₴
1 399 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іригатор MOVA Ripple 10
Іригатор MOVA Ripple 10 подбає, щоб ваша усмішка була сяючою, а подих свіжим. Для цього він обладнаний пульсуючою технологією очищення, яка забезпечує поштовхоподібні рухи головки, за рахунок чого досягається найкраще очищення зубів та міжзубних просторів. При цьому просте управління подбає, щоб експлуатація іригатора не викликала дискомфорту.
Стильний та зручний дизайн
1800 пульсація за хвилину
5 різноманітних насадок для різних завдань
Місткість для води об'ємом 300мл
Захищений корпус за стандартом IPX7
Компактні розміри та вага
Корпус іригатора виконаний з приємного та міцного матеріалу, який не боїться води та бризок, а конструкція вагою всього 284 грами дає повний комфорт під час використання. На лицьовій частині пристрою розташувалися кнопки керування та світлодіодні індикатори, за якими можна побачити режим роботи.
Ретельне чищення та магія потужних імпульсів
MOVA Ripple 10 має сучасний двигун та завдяки імпульсній технології створює високочастотні коливання до 1800 разів на хвилину. Навіть у вузьких міжзубних проміжках, де безсила звичайна зубна щітка, MOVA Ripple 10 подолає всі 100%. А від сильного водного струменя не вкриються жодні залишки їжі.
4 режими роботи
MOVA Ripple 10 має 4 режими роботи, тому ви можете вибрати режим, необхідний для ваших зубів, від найлегшого до найпотужнішого під 5 додаткових насадок, для досягнення максимально чистої та білосніжної посмішки.
Проникає глибоко у щілини, вичищає лінію ясен
Іригатор краще використовувати двічі на день, після ранкового та вечірнього чищення зубною щіткою. Хоча, звичайно, ви можете скористатися ним будь-коли: наприклад, після їжі. Увімкніть іригатор і починайте проводити прилад у напрямку лінії ясен, спрямовуючи кінчик під кутом 90 градусів до зубів. Рухайте поступово від передньої частини у бік жувальної зони. І при цьому не забувайте більше часу приділяти міжзубним проміжкам.
Більше можливостей із 5 насадками
MOVA Ripple 10 має 5 додаткових насадок для забезпечення більш ретельного чищення. Серед них стандартна, яка підійде для щоденного використання. І ортодонтична, яка виручить власників брекетів та імплантів. Також є варіація для прицільного чищення зубом'ясенної кишені. І, звичайно, куди ж без насадки для поверхні язика: з нею ви легко позбавитеся небажаного нальоту.
Комфортний догляд щодня
MOVA Ripple 10 має прозорий контейнер, з яким легко стежити залишок води. Його об'єму 300 мл вистачить із запасом для регулярного догляду. Завдяки тому, що знімна ємність, це полегшує її наповнення. А щільна герметична конструкція перешкоджає протіканню рідини.
Водозахист IPX7
Вологозахист за стандартом IPX7 розширює сценарії використання іригатора. Адже тепер ви зможете обполіскувати девайс під водою і, звичайно ж, брати його в душ, щоб насолоджуватися приємним чищенням без будь-яких ризиків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Кількість насадок | 5 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Іригатор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Ширина | 19.5 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AWF14A-BK |
| Вага (кг) | 0,284 |
| Час автономної роботи | 40 днів |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 6.3 см |
| Дисплей | Немає |
| Для кого | Для дорослих/Для дітей від 12 років |
| Кількість режимів чищення | 4 |
| Мoдель | Ripple 10 |
| Призначення | Видалення нальоту/Глибоке очищення/Делікатне/Для імплантів/Догляд за мовою/Масаж ясен/Повсякденне/П |
| Насадки | 5 насадок |
| Новинка | Немає |
| Об'єм контейнера для води | 300 |
| Особливості | З USB/Індикатор стану акумулятора/Ергономічний дизайн |
| Розміри | 011ff7fc-8f8f-486e-9546-0e3944e4b478 |
| Режими подачі води | Пульсія |
| Серія | Ripple |
| Синхронізація зі смартфоном | Немає |
| Способ упаковки | 45abc180-be79-449e-9860-b61040ab2654 |
| Таймер | Немає |
| Технологія чищення | Мікробульбашкова/Пульсувальна |
| Функції | Регулювання напору струменя/Захист від вологи та пилу |
- Ціна: 1 399 ₴








