влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос MOVA S7
Акумуляторний пилосос MOVA S7 забезпечує чистоту без зусиль. З потужністю всмоктування до 30000 Па та з підсвічуванням робочої зони перед щіткою він виконує сухе прибирання, а також справляється з волоссям та шерстю тварин. Щітка з підсвічуванням, акумулятор збільшеної ємності на 80 хвилин автономної роботи роблять прибирання зручним та ефективним.
Сучасний та продуманий дизайн
Потужність всмоктування до 30000 Па
Час автономної роботи до 80 хвилин
Об'єм пилозбірника 0.5 л
Режим міні-пилососу
Надійна та міцна конструкція
Акумуляторний пилосос MOVA S7 – це Ваш надійний помічник із покращеними характеристиками, які спрощують прибирання користувача у кілька разів. За допомогою основної трубки з функцією вигину дозволяє прибирати в важкодоступних місцях без найменшої напруги.
Високоякісне прибирання
Завдяки високій потужності всмоктування 30000Па та регулювання потужності за допомогою ІІ, акумуляторний пилосос MOVA S7 без проблем проводити ретельне очищення підлог та килимів ефективно та якісно.
Прибирання від краю до краю
Інноваційна конструкція основної щітки пилососа дозволяє проводити очищення по краях, без додаткового прибирання. Щітка щільно прилягає до країв стіни для досягнення кращого результату.
Весь пил залишається в контейнері
Завдяки покращеній системі фільтрації пилу, пилосос MOVA S7 не втрачає потужності при заповненні резервуару та забезпечує стабільну та ефективну роботу протягом усього процесу прибирання.
Технологія Anti-Tangle проти сплутування волосся та вовни
Під час прибирання жодних проблем зі сплутанням волосся та тканин бути не може. За допомогою конструкції щітки Anti-Tangle забезпечує повну ефективність прибирання без сплутування волосся та шерсті домашніх улюбленців.
Компактність та зручність
Невелика вага пристрою 1.9 кг дає перевагу та зручність у переміщенні пилососу з однієї кімнати або поверху будинку в іншу, що забезпечує повну мобільність без жодних проблем.
OLED-дисплей для відображення стану прибирання в реальному часі
На OLED-екрані пилососа відображається рівень заряду батареї в реальному часі та поточний режим роботи. За замовчуванням система запускається в автоматичному режимі, а коротке натискання кнопки перемикає режими.
Інтелектуальне виявлення забруднень
Акумуляторний пилосос MOVA S7 виявляє забруднення та автоматично регулює рівень всмоктування залежно від розміру та обсягу забруднень, забезпечуючи оптимальну ефективність прибирання без зайвих зусиль, гарантуючи ефективне та результативне очищення, адаптоване до різних умов поверхні.
Більше пилу - Автоматичне збільшення потужності всмоктування для глибокого очищення
Менше пилу - Автоматичне зниження потужності всмоктування для продовження терміну служби батареї
Зелений підсвічування щітки миттєво виявляє пил та плями
Зелене освітлення спереду щітки дозволяє побачити дрібний пил та стійкі плями, забезпечуючи більш глибоке та ефективне очищення навіть у темних куточках Вашої оселі.
Тривалий час автономної роботи
Насолоджуйтесь до 80 хвилин бездротового прибирання з постійним та потужним всмоктуванням завдяки акумулятору великої ємності 7х2500 mAh. Акумулятор можна замінити для зручного заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Ширина | 33.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Green Light |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Автоувеличение потужності на килимових покриттях | Так |
| Аксесуари | Адаптер живлення/Комбінована широка насадка 2 в 1/Міні-турбощітка/Настінне кріплення/Турбощітка |
| Артикул | V2595E |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага з пакованням (brutto) | 6,9 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 1,9 |
| Тип індикації на дисплеї | Рівень заряду/Режими роботи/рівень забруднення/Сервісні повідомлення |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 80 |
| Висота | 74.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 24.3 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Добірка килимів/Розумний датчик забрудненості/Со знімним пилососом/С турборежимом |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 500 |
| Кількість насадок в комплекті | 3 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Комбінована широка насадка 2 в 1/Міні-турбощітка/Настінне кріплення/Основний б |
| Мoдель | S7 |
| Потужність всмоктування (Вт) | 170 |
| Призначення | Для авто/Для килимів/Для килимліна/Для ламінату/Для лінолеуму/Для меблів/Для паркету/Для плитки/Для м |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Наявність турборежиму | З турборежиму |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Споживана потужність (Вт) | 535 |
| Режими роботи | Авто/Турбо |
| Сила всмоктування | 30 000 |
| Система проти намотування волосся | Так |
| Система збору пилу | Мульти циклон |
| Система фільтрації | 389be375-d6f8-4016-9339-a91ac47d016e |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип дисплея | ОLED |
| Тип зарядки | Адаптер живлення |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип ролика основний електрощітки | Універсальна щітка V-подібна |
| Тип труби всмоктування | Пряма |
| Тип центральної щітки | Моторизована |
| Турбощітка для м'яких меблів | Да |
| Прибирання килимів | Да |
| Розумний датчик забрудненості | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 81 |
| Функції пилососа | LED-підсвітка щітки/Розумний датчик забрудненості |
| Характеристики акумулятора | 7*2500 мА·ч |
| Електрощітки | Так |
- Ціна: 10 999 ₴








