влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос MOVA G70
Сучасний та потужний акумуляторний пилосос MOVA G70 створений спеціально для максимально ефективного та якісного прибирання всього Вашого будинку. За допомогою високої потужності всмоктування 32000Па та універсальної щітки з вбудованою підсвічуванням зони прибирання робить пилосос MOVA по справжньому незамінним помічником під час прибирання.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність всмоктування 32000Па
Акумулятор великої ємності 8х2500 mAh
Різні насадки для прибирання та режим міні-пилососу
Надійна та продумана конструкція
Прибирання кожного куточка
MOVA G70 має унікальну конструкцію щітки, пилосос забезпечує чищення передніх стінок без зазорів. Під час руху вперед до стін, м'яка роликова щітка щільно прилягає до підлоги та кутів за рахунок чисто механічної дії, забезпечуючи 100% охоплення поверхні.
Нові можливості
На відміну від звичайних пилососів, MOVA G70 принципово вирішує проблему не очищених кутів приміщення, забезпечуючи ретельне видалення пилу та бруду. При прибраній роликовій щітці зберігається широка зона всмоктування для ефективного прибирання важких великих частинок пилу і бруду.
Майстерність прибирання підлог
Подвійна щітка OptiInsight із системою проти заплутування волосся та вовни розроблена для вирішення завдань прибирання килимових покриттів, паркету та твердої підлоги. Основна щітка легко збирає велике сміття, не залишаючи слідів на твердих підлогах. Технологія підсвічування по всій ширині дозволяє виявити пил, що важко розрізняти, на твердих підлогах, полегшуючи пошук вовни домашніх тварин і пилу в кутах або слабо освітлених місцях, підвищуючи точність прибирання і забезпечуючи більш ретельний результат.
Продумано до дрібниць
Пилозбірник спроектований таким чином, що буквально в одне натискання дозволяє від'єднати його та очистити, а якщо пил і бруд забилися в кут пилозбірника можна його зіскребти спеціальним вбудованим скребком для ефективного очищення.
Висока потужність всмоктування
Як бездротовий вертикальний пилосос, G70 забезпечує стабільне і потужне всмоктування 225 AW або 32000 Па завдяки високопродуктивному двигуну. Це гарантує виключно стабільне всмоктування та незмінну продуктивність під час прибирання при зборі великого сміття та ретельному очищенні великих площ у будинку.
Автоматичне регулювання рівня всмоктування залежно від ступеня забруднення
Пилосос інтелектуально визначає рівень пилу та автоматично регулює потужність всмоктування відповідно до ступеня забруднення. Використовуючи інфрачервоний датчик, він виявляє зростаючі концентрації дрібного пилу та автоматично збільшує потужність всмоктування у зонах з великою кількістю пилу.
Ефективна система фільтрації
П'ятишарова система фільтрації ефективно вловлює дрібний пил і бруд, запобігаючи їх повторному попаданню в повітря та забезпечуючи подачу чистого повітря з ефективністю фільтрації до 99,99%.
Легко прибирайте навіть під шафою
Регулювання основної телескопічної трубки здійснюється за лічені секунди за допомогою 1 кнопки. Така конструкція розроблена для кожного користувача та для будь-якого простору.
Тривале прибирання завдяки потужному акумулятору та чіткий OLED дисплей
Насолоджуйтесь до 90 хвилин бездротового прибирання з постійним та потужним всмоктуванням,
завдяки акумулятору ємністю 8х2500 mAh, а вбудований дисплей OLED в режимі реального часу відображатиме всю важливу інформацію прямо перед Вами.
Ефективне очищення після кожного прибирання
Розбірна конструкція пилососу MOVA дозволяє зняти практично всі деталі для ретельного промивання після кожного прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Ширина | 35.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Green Light |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Автоувеличение потужності на килимових покриттях | Так |
| Аксесуари | Турбощітка універсальна/Щелева насадка/Комбінована широка насадка 2 в 1/Ролікова щітка комбі |
| Артикул | V2583 |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага основного блока (окремо) | 1,93 |
| Тип індикації на дисплеї | Рівень заряду/Режими роботи/рівень забруднення |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 90 |
| Висота | 53.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 30 см |
| Рік випуску | 2026 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Додаткові можливості | Для алергіків/Добірка килимів/Розумний датчик забрудненості/Со знімним пилососом/С турборежимом |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 500 |
| Кількість насадок в комплекті | 4 |
| Комплектація | Бездротовий пилосос/Турбощітка універсальна/Щелева насадка/Комбінована широка насадка 2 в 1/ |
| Мoдель | G70 |
| Потужність всмоктування (Вт) | 225 |
| Призначення | Для килимів/Для килимліна/Для ламінату/Для лінолеуму/Для м'яких меблів/Для паркету/Для плитки/Для шер |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Наявність турборежиму | З турборежиму |
| Новинка | Так |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Споживана потужність (Вт) | 700 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | eb1bdf12-5e19-4c52-88a7-65f352c832d6 |
| Режими роботи | Авто/Стандартний/Турбо/Еко |
| Сила всмоктування | 32 000 |
| Система проти намотування волосся | Так |
| Система збору пилу | Мульти циклон |
| Система фільтрації | 389be375-d6f8-4016-9339-a91ac47d016e |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Вертикальний/Ручний |
| Тип дисплея | ОLED |
| Тип зарядки | Адаптер живлення |
| Тип харчування | Бездротовий |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер/Без мішка |
| Тип ролика основний електрощітки | Універсальна щітка V-подібна/Ролікова щітка комбінована — килимова |
| Тип труби всмоктування | Сталева телескопічна |
| Тип центральної щітки | Моторизована |
| Турбощітка для м'яких меблів | Да |
| Прибирання килимів | Да |
| Розумний датчик забрудненості | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 81 |
| Функції пилососа | LED-підсвітка щітки/Розумний датчик забрудненості |
| Характеристики акумулятора | 8*2500 мА·год |
| Електрощітки | Так |
- Ціна: 12 999 ₴








