влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос Mova S2 Detect
Сучасний та багатофункціональний акумуляторний пилосос Mova S2 Detect дозволяє прибирати будь-яке житлове приміщення максимально швидко та якісно. За допомогою потужного вбудованого мотора з високою потужністю всмоктування 150АВт та унікальної у своєму роді конструкції складання робить процес прибирання комфортним та плавним за будь-якої ситуації.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність всмоктування 150 АВт
Функція міні-пилососа та набір різних насадок
Унікальна конструкція складання
Акумулятор із автономною роботою до 60 хвилин
Фільтр із 4-шаровою системою фільтрації
Основна щітка із системою проти намотування волосся
Підсвічування під час прибирання
Багатофункціональна щітка оснащена світлодіодним підсвічуванням, яке підсвічує частинки пилу для неперевершеної точності прибирання. Протизаплутуюча конструкція легко адаптується як до килимів, так і до твердих підлог. У той же час передня частина, що регулюється, легко справляється з ворсистими килимами і великим сміттям, зводячи до мінімуму опір поштовхам і тязі для легкого прибирання.
Сухе та вологе прибирання 2в1
Основна щітка пилососу Mova S2 Detect має вбудований резервуар для води об'ємом 300 мл та швабри, які дозволяє з максимальним комфортом виконувати не лише сухе прибирання, але й вологе.
Ефективна фільтрація
Циклон усередині фільтра обертається з високою швидкістю, утворюючи величезну відцентрову силу. Великі частинки пилу викидаються в пилозбірник під дією відцентрової сили, а 10 конусів ріжуть повітряний потік для швидкої та ефективної роботи пилососу.
Продумана конструкція
Продумана конструкція контейнера для пилу гарантує, що кількість пилу, що потрапляє в екран, що фільтрує, значно зменшується, що призводить до зниження опору повітря всієї системи всмоктування, що вигідно для підтримки стабільної швидкості повітряного потоку і сили всмоктування.
Зручно та просто
Унікальна складна конструкція основної трубки акумуляторного пилососу Mova S2 Detect дозволяє не тільки забиратися в найважче доступних місцях будинку, але й не займає багато місця під час простою. Просто складіть конструкція, надягніть всі аксесуари і пилосос не займе багато місця у Вашому домі.
Легке прибирання килимів та сміття вовни
Спеціально розроблена структура лез проти намотування волосся забезпечує ефективне та легке прибирання як килимів, так і місць проживання Ваших домашніх тварин. Спіральна конструкція знижує ймовірність намотування волосся на головку щітки і полегшує їх всмоктування в контейнер для прибирання пилу.
Тривалий час автономної роботи
Акумуляторний пилосос Mova S2 Detect має акумулятор великої ємності на 7х2500 мАг, що дозволяє ефективно та якісно прибирати у Вашому будинку протягом 60 хвилин.
Швидко та зручно
Швидкознімна конструкція акумулятора дозволяє за пару рухів зняти розряджений і встановити новий акумулятор для продовження якісного та ефективного прибирання.
Чищення та обслуговування з легкістю
Місткість пилозбірника 0,6 л дозволяє ефективно збирати пил, а зручна система спустошення пилозбірника та фільтри, які можна мити під проточною водою, забезпечують тривалий термін експлуатації та ще більшу ефективність при наступному прибиранні.
Розумна система виявлення забруднень
З інтелектуальним виявленням бруду в автоматичному режимі та автоматичним регулюванням всмоктування, Mova S2 Detect оптимізуючи потужність для ефективного та точного прибирання, а вся необхідна для Вас інформація відразу відобразиться на LED екрані.
Відкрийте нові можливості за допомогою міні-пилососу
Режим міні-пилососа забезпечує ефективне та якісне прибирання у найвужчих місцях будинку. За допомогою міні-турбощітки, удосконаленої конструкції проти сплутування, вона ефективно видаляє волосся та шерсть, а щілинна насадка підходить для чищення вузьких місць та щілин як у меблів, так і на полицях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.84 кг |
| Ширина | 22.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Да |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Автоувеличение потужності на килимових покриттях | Немає |
| Аксесуари | Центральна трубка згинається/Турбощітка універсальна/Модуль для вологого прибирання/Щелева насадка до |
| Артикул | V2517A |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага з пакованням (brutto) | 4,96 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 1,64 |
| Вага пристрою разом з усіма аксесуарами (netto) | 3,45 |
| Тип індикації на дисплеї | Рівень заряду/Режими роботи/рівень забруднення |
| Час заряду акумулятора (год) | 4 |
| Час роботи на турборежимі | до 10 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 60 |
| Висота | 50.6 см |
| Вихідна напруга (В) | 25,9 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 24.8 см |
| Рік випуску | 2025 |
| Голосовий звіт | Немає |
| Додаткові можливості | Індикатор заповнення пилозбірника/Щетка для меблів/Убирання килимів/Розумний датчик забрудненості/Со знім |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 500 |
| Кількість насадок в комплекті | 4 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Акумулятор/бездротовий пилосос/Гарантійний талон/Міні-турбощітка/Модуль для волого |
| Мoдель | S2 Detect |
| Модуль для вологого прибирання | У комплекті |
| Потужність всмоктування (Вт) | 150 |
| Призначення | Для меблів/Для авто/Для килимів/Для шерсті тварин |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Наявність турборежиму | З турборежиму |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Споживана потужність (Вт) | 460 |
| Розмір пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 7a835d8c-72e3-42b3-bc2f-357a5c38f9cc |
| Режими роботи | Стандартний/Турбо/Еко |
| Сила всмоктування | 25 000 |
| Система вологого прибирання | Мийка підлоги |
| Система проти намотування волосся | Так |
| Система збору пилу | Мульти циклон |
| Система фільтрації | d91d4842-805d-4302-8dec-f272160bf1c9 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип дисплея | LED |
| Тип зарядки | Адаптер живлення |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип ролика основний електрощітки | Універсальна щітка V-подібна |
| Тип труби всмоктування | Згинається |
| Тип центральної щітки | Моторизована/Стандартна |
| Турбощітка для м'яких меблів | Да |
| Прибирання килимів | Да |
| Розумний датчик забрудненості | Да |
| Рівень шуму (дБ) | 81 |
| Функції пилососа | LED-підсвітка щітки/Турборежим |
| Характеристики акумулятора | 7*2500 мА·ч |
| Електрощітки | Так |
- Ціна: 7 999 ₴








