влевовправо
-17%Насадка Oclean X Kids P3K8 black-6 шт
- В наявності
- Код: 131151
2 759 ₴
2 299 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка Oclean X Kids P3K8 black-6 шт
Спеціально розроблені для ваших дітей насадки меншого розміру ефективно очищують важкодоступні ділянки, забезпечуючи особливо делікатний догляд за яснами та зубами.
Спеціальний дизайн для дітей
Комплект 6 шт
Безпечні матеріали
Делікатне очищення
Універсальна сумісність
Насадки для щіток Delicate Care зі щетиною DuPont дарують винятковий досвід чищення
Щетина DuPont з додаванням фтору - ремінералізує зубну емаль, протистоїть дії кислот, пригнічує метаболізм бактерій та покращує здоров'я ротової порожнини.
На 15% менші та на 20% м'якші
Завдяки меншому розміру та м'якшій конструкції насадки Delicate Care глибоко очищують важкодоступні ділянки та забезпечують дбайливий догляд за всіма ділянками ротової порожнини.
Силіконова основа щітки
Матеріал відповідає вимогам FDA. Насадки щіток Delicate Care схвалені Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Матеріали безпечні для ротової порожнини, що означає, що ви можете користуватися ними без жодних побоювань!
Рекомендація щодо заміни
Стоматологи рекомендують змінювати насадку кожні 2-3 місяці. Насадки сумісні з усіма дорослими зубними щітками Oclean. Жорсткість щетини: М'яка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Вид запчастини | Насадка |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6970810557381 |
| Вага | 0,07 |
| Вага (г) | 0,09 |
| Тип насадки | Для зубної щітки |
| Висота | 6.6 см |
| Висота (мм) | c1d3a56d-7e20-450f-9fe2-1081017f7c7a |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 10.2 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Індикатор заміни насадки | Немає |
| Кількість у комплекті | 6 |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Мoдель | P3K8 |
| Призначення | Повсякденна |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Підходять для чутливих зубів і ясен |
| Серія | X Kids |
| Сумісність | Усі зубні щітки Oclean |
| Способ упаковки | 28bf0b84-c11a-4cdb-98c9-0879b444c617 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Функція | Безпечне та дбайливе чищення |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чищення язика | Немає |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 2 299 ₴





