влевовправо
-17%Електрична зубна щітка Oclean Flow S Electric Toothbrush Green
- В наявності
- Код: 131140
2 399 ₴
1 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична зубна щітка Oclean Flow S Electric Toothbrush Green
Oclean Flow S — це електрична зубна щітка, створена для ефективного та делікатного догляду за зубами і яснами. Вона має компактний, водонепроникний корпус, тривалу автономну роботу до 180 днів на одному заряді та кілька режимів чищення для різних потреб. Завдяки потужному мотору та інтелектуальному контролю тиску, Oclean Flow S допомагає ретельно очищати зуби, зберігаючи комфорт під час використання.
5 режимів чищення
Щетинки DuPont
Індикація роботи
Заряджання через порт Type-C
Потужний вбудований двигун
Стильний та ергономічний дизайн
Декілька вбудованих режимів чищення
В Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush вбудовано 5 режимів чищення порожнини рота.
Ранковий режим - для максимально інтенсивного чищення
Нічний режим - більш ретельне очищення
Стандартний режим - для повсякденного використання
Режим відбілювання - очищення для максимально білої посмішки
Ніжний режим - безпечне та дбайливе чищення для чутливих ясен
Технологія Sonic
Очищення зі швидкістю звуку втричі швидше, ніж використання ручної зубної щітки. Ідеальне очищення навіть важкодоступних місць ротової порожнини.
Розумний таймер
Щітка підтримує інтелектуальні алгоритми, які нагадуватимуть звуковими сигналами про зміну ділянки очищення кожні 30 секунд і вимикатимуть девайс через 2 хвилини.
Заряджайте менше та користуйтесь довше
Достатньо на 180 днів на одному заряді. Акумулятор на 2500 мАч демонструє справді тривалий час роботи. Блиску вашій посмішці не завадить розряджений гаджет, так як заряджання відбувається через порт Type-C.
Сучасний підхід
У Oclean Flow S Sonic Electric Toothbrush використовуються щетинки DuPont, що мають помірний рівень жорсткості, що дозволить уникнути пошкодження ясен. Щетинки легко проникають у міжзубні проміжки, швидко та ефективно видаляючи залишки їжі.
Водонепроникність
Oclean Flow Sonic Electric Toothbrush захищений за стандартом IPX7, тому не боїться вологи, її можна спокійно промити водою або використовувати в душі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Кількість зворотно-обертальних рухів у хвилину | 76000 |
| Кількість насадок | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Технологія чищення | Звукова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип | Зубна щітка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Ширина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6970810557336 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Час автономної роботи | 180 днів |
| Час заряду акумулятора (год) | 5 |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 22.8 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | 9a525b63-7eb1-47e86-bffe-c02da0701446 |
| Захист від вологи й пилу | IPX7 |
| Індикатор виносу насадок | Ні. |
| Індикатор стану акумулятора | Немає |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Кількість обертальних рухів | 38 000 |
| Кількість швидкостей | 5 режимів |
| Мoдель | Flow |
| Призначення | Глибоке очищення/Делікатна/Для масажу ясен/Вибілювання та полірування/Повсякденне/Вдання нальоту |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Захист від вологи та пилу/Індикатор стану акумулятора/С USB/Таймер/Ергономічний дизайн |
| Розміри | 669e2b54-7950-4da0-934b-cb2f9680bc51 |
| Серія | Flow |
| Синхронізація зі смартфоном | Немає |
| Способ упаковки | 65ead4be-e30a-4f6c-82b0-fe0cdb0a3728 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Таймер | Так |
- Ціна: 1 999 ₴







