влевовправо
-17%Насадка Oclean P3K4 догляд за яснами та чищення важкодоступних ділянок ультрам'яка біла 2 шт
- В наявності
- Код: 124427
959 ₴
799 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадки Oclean P3K4 Delicate Care Extra Soft (2 шт)
Змінні насадки для зубних щіток Oclean виготовлені з якісних матеріалів, схвалених FDA. Голівка щітки має унікальний округлий дизайн для напрочуд приємного чищення. Стоматологи рекомендують змінювати насадки кожні 3 місяці.
Унікальний дизайн
Щетинки з діамантовим напиленням
Сумісність зі щітками Oclean
2 насадки у комплекті
Професійне чищення
Щетинки DuPont™ з діамантовими напиленням ефективно видаляють зубний наліт. W-подібний дизайн голівки щітки розроблений спеціально для кращого прилягання до зубів. Щітка розрахована для делікатного очищення язика для максимально свіжого подиху.
Догляд за яснами
Насадка забезпечує делікатний догляд за чутливою ротовою порожниною. Надзвичайно м'які щетинки м'яко видаляють зубний наліт. Діаметр щетинок менше 0,01 мм для глибокого та ретельного очищення. Висока щільність посадки щетинок забезпечують більше контакту з поверхнею та дбайливе чищення.
Делікатний догляд
Ворсинки DuPont для виняткового очищення. На 15% менші та на 20% м'якші щетинки забезпечують догляд за всіма ділянками ротової порожнини.
Делікатний догляд для дітей
Щетина з фторвмісними добавками DuPont ремінералізують зубну емаль, протистоять дії кислоти, пригнічують метаболізм бактерій та покращують здоров'я ротової порожнини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Вид запчастини | Насадка |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6970810552911 |
| Вага | 0,019 |
| Тип насадки | Для зубної щітки |
| Висота | 1.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 3 |
| Глибина | 7.5 см |
| Жорсткість | Ультрам'яка |
| Індикатор заміни насадки | Немає |
| Кількість у комплекті | 2 |
| Мoдель | P3K4 |
| Призначення | Делікатна |
| Новинка | Немає |
| Особливості | FDA сертифікат/Кончик щетинок з алмазною огранкою |
| Серія | Для дітей |
| Сумісність | Усі зубні щітки Oclean |
| Способ упаковки | a7918ace-e949-4fea-a29f-4e88f052edfa |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Функція | Безпечне та дбайливе чищення |
| Колір корпусу | Білий |
| Чищення язика | Да |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 799 ₴


