Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іригатор Oclean AirPump A10
Oclean AirPump A10 оснащена унікальною інноваційною технологією подвійного живлення (вода+повітря) AirPump. Вона забезпечує потужне, але дбайливе чищення зубів у будь-який час і в будь-якому місці.
3 режими роботи
2 професійні насадки
Комбінація води та повітря
Компактні розміри
Стильний дизайн
Комфортне використання
Водонепроникність IPX7
Індикатор заряду
Інноваційна технологія AirPump
Технологія AirPump з подвійним живленням використовує струмінь повітря та води під тиском у вигляді розпиленого струменя, що містить до 98% повітря. Це ефективно та м'яко видаляє залишки їжі між зубами, покращуючи здоров'я порожнини рота.
Більш дбайливе ставлення до ясен
На відміну від звичайних іригаторів з водяним струменем, AirPump (вода + повітря) мінімізує дискомфорт і знижує ризик кровоточивості ясен завдяки своєму унікальному механізму розпилення.
Компактний розмір та стильний дизайн
Насолоджуйтесь чищенням на ходу завдяки портативному дизайну розміром з долоню, пристрій настільки ж компактний, як і стандартний смартфон. Іригатор легко поміститься у вашій кишені. Чистіть зуби на ходу!
3 режима роботи
3 режими зубної нитки для різних потреб у догляді за порожниною рота.
Стандартний - для щоденного використання
М'який - для людей з чутливими зубами та яснами
Масажний режим - для людей з надзвичайно чутливою ротовою порожниною.
Одна заправка забезпечує ретельне очищення
30 секунд з 80 струменями достатньо, щоб очистити всі зуби, забезпечуючи ефективне та ретельне очищення.
Повний комплект
У комплекті поставки є все необхідне для комфортного використання іригатора - сам пристрій, кабель зарядки Type C, 2 професійні насадки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Кількість насадок | 2 |
| Технологія чищення | Пульсуючий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип | Іригатор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.33 кг |
| Ширина | 24.24 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6970810555905 |
| Вага (кг) | 0,136 |
| Час автономної роботи | 40 днів |
| Час заряду акумулятора (год) | 3 |
| Висота | 4.25 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 15.9 см |
| Дисплей | Немає |
| Для кого | Для дорослих |
| Додаткові характеристики | 66ba0092-bf77-4661-b261-7330b5692496 |
| Кількість режимів чищення | 3 |
| Кількість швидкостей | Дбайливий/Піввсяний/Екстраделікатний |
| Мoдель | A10 |
| Призначення | Глибоке очищення/Делікатна/Для імплантів/Для масажу ясен/Повсякденне/Промивання брекетів/Вдання |
| Насадки | 2 насадки |
| Новинка | Немає |
| Об'єм контейнера для води | 45 |
| Особливості | Захист від вологи та пилу/Регулювання напору струменя/С USB/Ергономічний дизайн/Рагує з ополіскувачем |
| Розміри | d63ceb31-775a-4e8d-aafd-5b8a610090ed |
| Режими подачі води | Пульсія |
| Серія | AirPump |
| Синхронізація зі смартфоном | Немає |
| Способ упаковки | d2ce398a-63f5-40d0-9cf1-90038179d8d0 |
| Таймер | Немає |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 4 499 ₴








