влевовправо
-17%Насадка Oclean P3K1 дитяча з фтором ультрам'яка біла 2 шт
- В наявності
- Код: 69246
1 019 ₴
849 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка Oclean P3K1 Brush Head Kids
Змінна насадка Oclean P3K1 Brush Head Kids для зубних щіток Oclean це відмінний варіант, щоб зуби Вашої дитини сяяли як ніколи раніше.
Підходить для всіх зубних щіток Oclean
Щетинки DuPont просякнуті фтором
Максимальне чищення дитячих зубів
Розроблено спеціально для дітей
Оброблені фтором щетинки DuPont ремінералізує зубну емаль, пригнічує бактеріальний метаболізм, що покращує здоров'я ротової порожнини.
Безпека конструкції
Силіконова задня голівка щітки ніжна для ясен та зубів і не шкодить Вашій ротовій порожнині.
Просто та надійно
Легко встановити і запросто замінити щоб зуби Вашої дитини блищали, до того ж стоматологи рекомендують міняти насадку кожні 3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oclean |
| Вид запчастини | Насадка |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6970810552546 |
| Вага | 0,019 |
| Тип насадки | Для зубної щітки |
| Висота | 1.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 3 |
| Глибина | 7.5 см |
| Жорсткість | Ультрам'яка |
| Індикатор заміни насадки | Немає |
| Кількість у комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мoдель | P3K1 |
| Призначення | Масаж ясен/Повсякденний/Делікатний/Профілактики карієсу/Для імплантів |
| Новинка | Немає |
| Особливості | FDA сертифікат/Делікатне очищення язика/Щетинки DuPont Tynex |
| Серія | Для дітей |
| Сумісність | Усі зубні щітки Oclean |
| Способ упаковки | 02839701-e6b7-4e19-bae7-634c2067bf6f |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Функція | Безпечне та дбайливе чищення |
| Колір корпусу | Білий |
| Чищення язика | Да |
| Ширина | 12 мм |
- Ціна: 849 ₴





