влевовправо
-17%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний пилосос Mova J30
Сучасний і потужний акумуляторний пилосос Mova J30 створений спеціально для максимально швидкого та якісного прибирання всього будинку.
Сучасний та продуманий дизайн
Високошвидкісний двигун з потужним всмоктуванням 24000 Па
Світлодіодне оптичне підсвічування
Тривалий час автономної роботи до 60 хвилин
Складна конструкція для ефективного прибирання
Бездротове прибирання з потужним високошвидкісним безщітковим двигуном
Прибирання з висококласним рівнем всмоктування та ефективним безщітковим двигуном - дозволяє більш ефективно видаляти волосся, бруд, пил або будь-яке інше дрібне сміття сміття роблячи Ваш будинок на багато чистіше.
Ефективне та тривале прибирання
Насолоджуйтесь до 60 хвилин безперервного прибирання з постійним потужним всмоктуванням без втрати потужності від 7 акумуляторів ємністю 2500 мАг.
Легко та просто
Випорожнення пилозбірника одним натисканням дозволяє вам викинути бруд за лічені секунди, запобігаючи поширенню пилу або його падіння на підлогу.
Світлодіодне підсвічування зони прибирання
Світлодіодне освітлення дозволяє прибрати важкопомітний пил і дрібне сміття на твердих підлогах, дозволяючи ретельніше прибирати ваш будинок.
Складна трубка робить прибирання в кутах доступнішою
Складна трубка дозволяє легко прибрати вузькі та важкодоступні куточки будинку, що дозволяє очистити Ваше житлове приміщення на 100 відсотків.
Режим ручного пилососу
Mova J30 є універсальним інструментом для чищення, який можна використовувати як портативний пилосос для більш ефективного та універсального прибирання кожного куточка Вашого будинку.
LED дисплей
Mova J30 оснащений світлодіодним дисплеєм, який у режимі реального часу відображає великий спектр корисної інформації, що дозволяє повністю контролювати процес прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 43.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка щітки | Да |
| Автоматичне сушіння валиків | Немає |
| Автоувеличение потужності на килимових покриттях | Так |
| Аксесуари | Комбінована широка насадка 2 в 1/Міні-турбощітка/Турбощітка універсальна/Центральна трубка сг |
| Артикул | VJ12A |
| Вертикальне паркування | Немає |
| Вага основного блока (окремо) | 1,54 |
| Вага з пакованням (brutto) | 12,47 |
| Вага пристрою в стандартній збірці (основний блок, труба, основна щітка) | 3,16 |
| Вага пристрою разом з усіма аксесуарами (netto) | 9,48 |
| Тип індикації на дисплеї | Рівень заряду/Режими роботи/Сервісні повідомлення |
| Час заряду акумулятора (год) | 4,5 |
| Час роботи від акумулятора (мін) | 60 |
| Висота | 25 см |
| Висота (мм) | af6807ef-dde5-4a00-b30a-a74c26ccac14 |
| Вихідна напруга (В) | 25,9 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 24.5 см |
| Голосовий звіт | Немає |
| Додаткові можливості | Прибирання килимів/Со знімним пилососом/С турборежимом |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 500 |
| Кількість насадок в комплекті | 5 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Акумулятор/бездротовий пилосос/Гарантійний талон/Держувач для аксесуарів/Комбіні |
| Мoдель | J30 |
| Модуль для вологого прибирання | Не сумісний |
| Потужність всмоктування (Вт) | 144 |
| Призначення | Для меблів/Для авто/Для килимів/Для шерсті тварин |
| Наявність сьемного пилососа | Зі знімним пилососом |
| Наявність турборежиму | З турборежиму |
| Новинка | Немає |
| Об'єм пилозбірника (л) | 0,5 |
| Споживана потужність (Вт) | 450 |
| Режими роботи | Стандартний/Турбо/Еко |
| Сила всмоктування | 24 000 |
| Система вологого прибирання | Немає |
| Система проти намотування волосся | Немає |
| Система збору пилу | Мульти циклон |
| Система фільтрації | 389be375-d6f8-4016-9339-a91ac47d016e |
| Способ упаковки | 8496e420-328a-4e10-939b-1a67d97acecd |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип дисплея | LED |
| Тип зарядки | Блок живлення |
| Тип пилозбірника | Пластиковий контейнер |
| Тип ролика основний електрощітки | Універсальна щітка V-подібна |
| Тип труби всмоктування | Згинається |
| Тип центральної щітки | Моторизована/Стандартна |
| Турбощітка для м'яких меблів | Да |
| Прибирання килимів | Да |
| Розумний датчик забрудненості | Немає |
| Рівень шуму (дБ) | 81 |
| Функції пилососа | LED-підсвітка щітки/Турборежим |
| Характеристики акумулятора | 7*2500 мАч 67.75WH |
| Електрощітки | Так |
- Ціна: 5 999 ₴








