влевовправо
-17%Мультипіч CECOTEC Cecofry DuoLevel 10000
- В наявності
- Код: 147265
7 799 ₴
6 499 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультипіч CECOTEC Cecofry DuoLevel 10000
Сучасна та багатофункціональна мультипіч CECOTEC Cecofry DuoLevel 10000 створена спеціально для швидкого приготування Ваших найкращих страв з мінімальною кількістю олії. За допомогою високої потужності роботи 2400Вт та конструкції з двома контейнерами для приготування їжі, робить мультипіч CECOTEC по справжньому найкращим помічником на кухні.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність роботи 2400Вт
Конструкція з двома контейнерами для приготування їжі
Зручне та просте керування через сенсорний екран
Регулювання температури 35-210 градусів за Цельсієм
Кілька страв одночасно
Два контейнери для приготування їжі об'ємом 5 літрів дозволяють готувати дві страви одночасно у різний спосіб, займаючи менше місця на стільниці завдяки вертикальній конструкції мультипечі Cecotec.
Додатковий поділ
За допомогою додаткових ґрат, можна приготувати 4 невеликі різні страви одночасно. Це дозволяє насолодитися всіма Вашими кулінарними шедеврами швидко та з мінімальною кількістю олії.
Насолоджуйтесь готуванням нового рівня
Декілька соковитих стеків і пару вражаючих гарнірів до них дозволяє пригостити Ваших гостей швидко та смачно. Більше не потрібно чекати закінчення готування однієї страви, щоб почати готувати другу, все відбуватися швидко і одночасно.
Готуйте все, що тільки можете собі уявити
Висока потужність роботи 2400 Вт забезпечує швидке та ефективне приготування страв будь-якого типу. А завдяки регульованій температурі від 35 до 210 градусів за Цельсієм ви можете готувати кожен інгредієнт за ідеальної температури.
Одночасне приготування різних страв
Функція синхронізації дозволяє готувати дві різні страви в кожному контейнері та запрограмувати їх на одночасне приготування. Забудьте про очікування і те, що їжа охолоне.
Ідеальні рецепти
Завдяки багатофункціональному кольоровому сенсорному екрану та 10 меню приготування їжі стає простим та зручним. Виберіть один із 10 режимів, і мультипіч Cecotec автоматично відрегулює час і температуру для досягнення ідеальних результатів. Режими: м'ясо, картопля фрі, піца, курка, риба, овочі, випічка, сушіння, ферментація та багато іншого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A01_EU01_109329 |
| Вага (кг) | 8,3 |
| Висота | 50 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 31.5 см |
| Дисплей | Так |
| Індикатори режимів роботи | Дисплей |
| Книга рецептів | Немає |
| Кількість програм випічки | 10 |
| Кількість чаш | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Cecofry DuoLevel 10000 |
| Потужність | понад 1500 Вт |
| Новинка | Немає |
| Об'єм глечика (л) | 10 |
| Особливості | 2 кошики/Функція синхронізації/Дісплей/Не нагріваються ручки/Таймер |
| Споживана потужність (Вт) | 2 400 |
| Робоча температура | 35 - 210 |
| Розміри | 8d7aff70-e666-418c-9398-2c9a4de0137e |
| Регулювання часу | от 1 до 60 минут |
| Способ упаковки | 0ffd235b-7db8-4435-9821-f14ddb8b8607 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Таймер | Електронний |
| Тип | Мультипіч (Аерофритюрниця) |
| Тип нагрівального елементу | Металевий ТЕН |
| Тип управління | Електронне + Сенсорне |
| Тушкування | Випічка/Гриль/Запікання/Розморожування/Розігрів/Фритур |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9,65 |
| Ширина | 48.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 6 499 ₴






