влевовправо
-17%Мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 6500
- В наявності
- Код: 123782
4 679 ₴
3 899 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 6500
Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 6500 створена спеціально для досягнення найкращого смаку ваших страв. За допомогою технології Grillin Style, 3D-готуванню та великій потужності 2200 Вт робить будь-які рецепти ідеально соковитими та хрусткими.
Потужність 2200 Вт
Чаша на 6.5 літри
Технологія приготування м'яса Grillin Style
Оглядове віконце
12 автоматичних програм
Подвійний гриль
Завдяки подвійному грилю та потужності 2200 Вт, що забезпечує швидке та смачне приготування, ви зможете досягти ідеального результату в кожному рецепті без необхідності перевертати інгредієнти.
Ідеальний гриль існує!
Готуйте своє улюблене м'ясо, обираючи потрібну програму, та отримуйте ідеальний результат завдяки алюмінієвій решітці, яка запечатує м'ясо ззовні та залишає його соковитим всередині.
Приготування їжі без диму
Готувати на грилі вдома - це добре, але готувати без диму - ще краще. Ось чому Cecofry - ідеальний вибір для любителів м'яса.
Набагато більше, ніж просто фритюрниця
Готуйте на грилі, смажте, випікайте, варіть і багато іншого в одному приладі. Вибирайте режим приготування відповідно до рецепту і насолоджуйтеся універсальністю, не займаючи багато місця на вашій кухні.
До 12 автоматичних страв
Готуйте всі страви одним дотиком до повнокольорового сенсорного екрана. Виберіть ідеальне меню або налаштуйте параметри на свій смак, щоб без зайвого клопоту приготувати неперевершені рецепти.
Справжня італійська піца
Готуйте піцу на решітці та отримуйте ідеальне тісто, золотисто-коричневе ззовні та пухке всередині, для ідеального результату.
Контроль без втрат тепла
Завдяки інтегрованому віконцю ззовні ви завжди можете контролювати готовність страв, не відкриваючи мультипіч.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.74 кг |
| Ширина | 36 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A01_EU01_100500 |
| Вага (кг) | 4,55 |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 35 см |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики | 34493afc-3743-448c-b53a-d707ad72b88d |
| Книга рецептів | Немає |
| Кількість програм випічки | 12 |
| Кількість чаш | 1 |
| Кришка | Знімна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Cecofry&Grill Duoheat 6500 |
| Потужність | понад 1500 Вт |
| Новинка | Немає |
| Об'єм глечика (л) | 6,5 |
| Особливості | Дисплей/Сенсорний екран/Виглядове вікно/Технологія гриль/2хТЕН (подвійний нагрівальний елемент) |
| Споживана потужність (Вт) | 2 200 |
| Робоча температура | 40 - 200 |
| Розміри | 6cef0268-0678-49e8-9125-4499988a10dc |
| Способ упаковки | 29252610-af07-4773-a623-011f056b4250 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Мультипіч (Аерофритюрниця) |
| Тип нагрівального елементу | Металевий ТЕН |
| Тушкування | Гриль/Жарка/М'ясо/Піца/Фритюр |
| Функції готування | Випічка/Гриль на решітці/Жарка у фритюрі/Запікання овочів і м'яса/Розморожування/Розігрівання/Сушіння |
- Ціна: 3 899 ₴








