влевовправо
-17%Мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 10000
- В наявності
- Код: 123778
9 599 ₴
7 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 10000
Сучасна та потужна мультипіч CECOTEC Cecofry&Grill Duoheat 10000 ідеальний помічник під час приготування найвишуканіших Ваших страв. За допомогою високої потужності в 2800Вт та функції Sync робить мультипіч максимально корисним та ефективним другом на кухні.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність роботи 2800Вт
Технологія 3D-готування з подвійним опором
Контейнер для приготування 10л
10 вбудованих режимів приготування
Універсальне та легке приготування будь-яких Ваших страв
Готуйте все за допомогою мультипечі CECOTEC, адже його конструкція включає аерофрітюрницю, гриль для м'яса і сковороду для приготування піци для максимальної зручності на кухні.
Технологія приготування 3D з подвійним опором рівномірно розподіляє тепло, забезпечуючи стабільні і смачні результати при кожному приготуванні без необхідності постійно перевертати їжу.
Контейнер із перегородкою
Перегородка в контейнері об'ємом 10л дозволяє готувати велику кількість страв з незалежним часом і температурою.
Зручно та просто
Функція Sync дозволяє обом відрам одночасно завершити приготування з різними налаштуваннями, а функція Match узгоджує температуру та час в обох ємностях, забезпечуючи рівномірне та якісне приготування будь-яких страв.
Приготування як на грилі
Легко та смачно готуйте м'ясо за допомогою спеціальної тарілки Grillin Style та добивайтеся ідеального результату на своїх улюблених стейках чи будь-яких інших м'ясних стравах.
Приготуйте хрумку та смачну піцу
Приготуйте на сковороді справжнісіньку піцу і отримайте неповторне хрумке і золотаве тісто максимально швидким і простим способом.
Готування з мінімальною кількістю олії
Мультипіч CECOTEC має потужність 2800 Вт і дозволяє готувати страви зі столовою ложкою олії, зменшуючи кількість жиру у продуктах без шкоди для смаку та Вашого здоров'я.
10 вбудованих меню приготування
Завдяки 10 вбудованим меню для готування виберіть на дисплеї те, яке найкраще відповідає вашому рецепту, і забудьте про все, оскільки мультипіч CECOTEC автоматично встановлює час та температуру для досягнення ідеальної скоринки та соковитості страви.
Легке та просте регулювання температури
Регулюйте температуру від 40 до 200 градусів за Цельсієм та повністю контролюйте свої кулінарні приготування, оскільки ви можете регулювати температуру відповідно до ваших конкретних потреб. А скляна кришка дозволяє візуально контролювати, що і як відбуватися з Вашою стравою під час готування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A01_EU01_100842 |
| Вага (кг) | 7,15 |
| Висота | 39.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина | 33.5 см |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура (м) | 65 |
| Книга рецептів | Немає |
| Кількість програм випічки | 10 |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | Cecofry&Grill Duoheat 10000 |
| Потужність | понад 1500 Вт |
| Новинка | Немає |
| Об'єм глечика (л) | 10 |
| Особливості | Дисплей/Таймер/Оглядове вікно/обладнаний термостатом/2хТЕН (подвійний нагрівальний елемент) |
| Споживана потужність (Вт) | 2 800 |
| Робоча температура | 40 - 200 |
| Розміри | 85d8ebf8-67a0-466c-b314-8a76e19811d1 |
| Регулювання часу | від 1 хвилини до 24 годин |
| Способ упаковки | d3f393c4-e04b-4043-9860-95efb6cc0123 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Таймер | Електронний |
| Тип | Мультипіч (Аерофритюрниця) |
| Тип нагрівального елементу | Металевий ТЕН |
| Тушкування | Бобові/Випічка/М'ясо/Йогурт/Каша/Порарка/Розігрів/Соте/Суп/Тушіння |
| Функції готування | Випічка/Гриль на решітці/Жарка у фритюрі/Запікання овочів і м'яса/Розморожування/Розігрівання/Сушіння |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8,82 |
| Ширина | 44.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 7 999 ₴








