влевовправо
-17%Велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 10000 Race
- В наявності
- Код: 115422
13 199 ₴
10 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 10000 Race Bicicleta
Сучасний та компактний велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 10000 Race Bicicleta створений спеціально для максимально ефективного тренування в домашніх умовах. За допомогою вбудованого дисплея та точного регулювання сидіння робить Ваші тренування зручними та якісними.
Сучасний та продуманий дизайн
Компактна та зручна конструкція
Легке регулювання сидіння
Вбудований дисплей
Двонаправлене обертання педалей
Ефективні тренування
Маховик вагою 10 кг дозволяє з максимальним комфортом досягати абсолютно плавного тренування.
Вбудований дисплей
РК-екран показує швидкість, час, частоту серцевих скорочень, відстань, калорії, функцію крокоміра та функцію сканування.
Ви можете регулювати як сидіння, так і кермо
Відрегулюйте сидіння по вертикалі та горизонталі, а також кермо по вертикалі, щоб досягти максимальної ефективності тренувань.
Легко зберігати
Транспортувальні колеса забезпечують комфортне та легке переміщення велотренажера після кожного використання, тому його можна без проблем зберігати.
Розважайтеся під час тренування
Велотренажер Cecotec має утримувач для Ваших гаджетів, які дозволять вам дивитися улюблений контент під час кожного тренування.
Для будь-якого користувача
Максимальна вага користувача для тренувань на велотренажёрі становить 120 кг, а максимальний рекомендований зріст становить — 180 см.
Компактно та зручно
Невеликі габарити велотренажера Cecotec DrumFit Indoor 10000 дозволяє зберігати тренажер практично в будь-якій кімнаті, при цьому не займаючи багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Артикул | CCTC-07240 |
| Вага (кг) | 24 |
| Вага маховика | 10 |
| Висота (мм) | 6bae56f9-ae9b-41b8-b786-2a32b76f93d3 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 69 см |
| Клас | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик |
| Мoдель | DrumFit Indoor 10000 |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Підставка для ґаджетів/З поворотним механізмом/Транспортувальні ролики |
| Показники дисплея | Час/Дистанція/Пульс/Скорість/Рівень опору |
| Розміри упаковки | ade5b53f-30ef-41f4-8645-cfab8789b338 |
| Регулювання сідла | Вертикально та горизонтально |
| Способ упаковки | fe224930-4e57-4c00-9a39-1d8121dae638 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Повітряний |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 10 999 ₴







