влевовправо
-17%Велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 Forcis
- В наявності
- Код: 115420
11 999 ₴
9 999 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 Forcis Bicicleta1
Сучасний та компактний велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 Forcis Bicicleta створений спеціально для максимально ефективного тренування в домашніх умовах. За допомогою вбудованого дисплея та точного регулювання сидіння робить Ваші тренування зручними та якісними.
Сучасний та продуманий дизайн
Компактна та зручна конструкція
Легке регулювання сидіння
Вбудований дисплей
Система BeltRide
Все для комфортного тренування
Ергономічне сидіння з м'якою підкладкою та регульованим кермом для тренувань на довгі дистанції, все це робить велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 по справжньому найкращим помічником у домашніх тренуваннях.
Маховик вагою 6 кг
Для навчання адаптованого до ваших потреб велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 має маховик вагою 6кг для максимально якісних тренувань.
Користувальницький опір
Змінний опір для імітації тренувань у різних умовах надає більшої користі та ефективності від Ваших тренувань.
Для більшого комфорту
Велотренажер Cecotec DrumFit Indoor 6000 має спеціальний тримач пристроїв таких як смартфон, планшет, книга та багато іншого.
Великий спектр корисної інформації
Конструкція Cecotec DrumFit Indoor 6000 має РК екран, який показує швидкість, час, відстань та калорії під час кожного тренування в режимі реального часу.
Легко та зручно
Ми подбаємо про деталі: пляшка, тримач для пляшок, педалі з тукліпсами, стабілізатори та колеса для зручності транспортування дозволяє користуватися тренажером у домашніх умовах.
Ультракомпактний дизайн
Максимальна вага користувача 120 кг та зріст до 185 см рекомендовані для використання велотренажера. Міцна конструкція, що забезпечує необхідну стабільність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Вага | 23.8 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Артикул | CCTC-07094 |
| Вага (кг) | 21,72 |
| Вага маховика | 6 |
| Висота (мм) | 7cfeeb60-8ee7-496f-8aab-920330c20844 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 73 см |
| Клас | Домашній |
| Максимальна вага користувача | 120 |
| Матеріал корпусу | Метал/Пластик |
| Мoдель | DrumFit Indoor 6000 |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Кріпильні ремені/Підставка для пляшки/Підставка для ґаджетів/Транспортувальні ролики |
| Показники дисплея | Час/Дистанція/Калорії/Скорість |
| Розміри упаковки | d5ecf4be-0a99-4cd5-b8f3-5beb4e2bf0e2 |
| Регулювання сідла | Вертикально та горизонтально |
| Способ упаковки | 07e7aa91-894b-48e4-81c2-93ce6eb0f7db |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Повітряний |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴








