влевовправо
-17%Плівка для вакуумного пакувальника CECOTEC 20 x 600 (2 рулона)
- В наявності
- Код: 47832
719 ₴
599 ₴
0 (800) 20-96-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ролики з тисненням дозволяють виготовляти пакети нестандартного розміру для упаковки будь-яких продуктів в будь-яку пакувальну машину. Вони універсальні і ви можете використовувати їх, навіть якщо у вас немає пакувальної машини Cecotec.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCTC-04071 |
| Вага | 0,3 |
| Висота | 11.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Глибина | 6 см |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Мoдель | CCTC-04071 |
| Новинка | Немає |
| Колір корпусу | Прозорий |
- Ціна: 599 ₴



